All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Christian ringte

+6
The Game
Sebastian Vettel
vatan all-up
Leviathan
Y2J
The Instant Classic
10 posters
YazarMesaj
The Instant Classic
619
619
The Instant Classic

Christian ringte Empty
MesajKonu: Christian ringte   Christian ringte EmptyÇarş. 17 Kas. 2010, 20:24

Christian ringte Christian-cage_feature
Just Close Your Eyes eşliğinde seyircilerin bağrışması eşliğinde ringe gelir, müziği eşliğinde ringe girer ve mikrofon alıp konuşur;

Bu federasyonun bazı saçmalıklardan ve pisliklerden kurtulması gerekiyor ki ben de bu yüzden buradayım zaten, SD'da. SD'nı seveceğimi düşünüyorum ancak sevmediğim şeyler de var ki onları da ortadan kaldıracağım. Her yer kendisinin en iyi olduğunu söyleyenlerle dolu ve hepsi de yalan söylüyorlar. Yalan onların hayatı olmuş, yalanlarla ayakta kalma çabası içindeler ve kendilerini kandırmaktan başka hiç bir halt etmiyorlar bu yüzden kemer almayı da haketmiyorlar, çünkü artık bu yalanlara son verecek olan ben ''Captain Charisma'' SD'na geldim.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyÇarş. 17 Kas. 2010, 21:10

Break The Walls Down duyulur ve Y2J kendini gösterir.
Christian ringte Jerichotitantron
Elinde mikrofon vardır ve konuşmaya başlar;
Christian ringte RAW_884_Photo_059
- Demek sen hakediyorsun herşeyi,beni güldürme Christian sen bırak kemeri,saygıyı burda olmayı haketmiyorsun ve bu ring benim ringim,çabuk bu ringi terket !
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyÇarş. 17 Kas. 2010, 23:58

Crank It Up duyulur.World's Largest Athlete ringe geliyor.
-Seni gördüğüme sevinemdim dostum çünkü sen burda olmayı hak etmiyorsun duydun mu beni Kaptan Şapşal.SmackDown branddinde olduğun için benden dayak yiyemeyeceksin.ECW'da olsaydın seni her hafta pataklardım.Der ve tauntunu yapar.(Seyirciler coşar)
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 00:04

Sexy Boy duyulur.HBK ringe gelir.

- Sakin ol dostum Christian ilk olarak çok kırıcısın bende öyleyim burda dostum Big Show'a hak veriyorum,bu kırıcı laflarından dolayı ECW brandin de bulunsaydın seni her ECW gecesi pataklamak zorunda kalacaktık. Der ve Christian'a Big Show ile iki çift söz söylerler : "your fuckin blind" daha sonra taunt yapmaya başlarlar.
The Instant Classic
619
619
The Instant Classic

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 10:39

Öncelikle Chris Jericho, senden başlayacağım. Senin gibi eziklerin bana duyduğu saygıdan kimseye hayır gelmez zaten , bana saygı duymak zorunda değilsin Chris, evet bu ring senin ama maç sonrasında What a Face . Çünkü senin gibi zavallılar her maç sonrası ring zemininde sürünürler ve sen de onlardan birisin Chris. Ben senin gibi loserları kemer almak için basamak olarak kullanacağım.
Hey Big Show, bir daha ki sefere ringe biraz daha yavaş girsen iyi olur çünkü senin o taraf sağlam görünmüyor What a Face . Ortalıkta yer kaplamaktan başka ir alta yaramayan hantal bir ayısın ve bu yüzden sen de losersın.Shawn da loser. Benim gibi asil ve yetenekli birini ECW haketmiyor ve u yüzden SD!'dayım.
Sebastian Vettel
RKO
RKO
Sebastian Vettel

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 10:56

I Walk Alone ve Batista !

Hey hey hey Captain ! ECW'yu ezme çünkü sizden daha Extreme'iz ! Bir maç isityorum ! SMACKDOWN vs ECW ! ve ECW kaptanı olmak isityorum ! Smackdown'ın kaptanı ise Christian olacak ! Teklifime cevabın nedir ? Captain .. ?
der ve beklemeye başlar.

(Arkadaşlar düşündüm ve güzel olur diye düşündüm)
The Game
Codebreaker
Codebreaker
The Game

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 11:23

Its all about the game, and how you play it !

The Game duyuluyor !

All about control, and if you can take it
All about your debt, and if you can pay it
Its all about pain and whos gonna make it...

...

Triple H ringe giriyor ! Konuşmaya başlıyor !

-Hey Batista siz Extreme olduğunuzu mu sanıyorsunuz ? SmackDown AWF'nin en Extreme brandıdır ! Senle bir maç istiyorum ! Teke tek ! Extreme Rules ! der.Seyirciler coşar.
Sebastian Vettel
RKO
RKO
Sebastian Vettel

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 11:28

Kabul ediyorum Paul ! Yüzünü dağıtacağım !
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 22:56

Hey! hey! hey! Batista dostum sen niye kaptan oluyorsun kaptan'lık ben ve Big Show'a yakışır.Bu arada sana gelince Captain şapşal sen AWF'nin en ezik güreşçisisin ve SD brandin de bir gecelik de olsa tüm Ecw kadrosu tüm SD kadrosuna karşı olsun ne dersin,Christian bunu git iğrenç müdürüne anlat.
The Evolution
Codebreaker
Codebreaker
The Evolution

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 23:00

CM Punk'ın GM titantronları oynar ve Punk gelir. ECW yayınında isterseniz bu maçı yaptırabilirim?
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 23:02

Tamam temiz müdürümüz eğer SD brandi de kabul ederse onları pataklamaktan zevk duyacağız ve AWF evreninin en güçlü brandinin kim olduğunu göstericeğiz. Twisted Evil
Straight-Edge Savior
RKO
RKO
Straight-Edge Savior

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyCuma 19 Kas. 2010, 10:30

Metalingus duyuluyor.Ve Edge koşarak iplerin altından ringe giriyor.SmackDown takımının yanına geçiyor.
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyCuma 19 Kas. 2010, 11:49

We Are One duyuluyor ve girişte elinde mikrofonla Wade Barrett gözüküyor.

Christian ringte Barrettkonuma

Girişte elinde mikrofonla konuşmaya başlıyor.

- Buraya gelip kendi brandınızın en iyi olduğunu savunmanız ne kadar salakça ve acizce. Benim babam senin babandan daha güçlüdür demeye benziyor bu aynı. Buraya gelip bireysel başarılarınızla birbirinizin karşısına çıkacağınıza şu yaptığınıza bakın. Wade Barrett'ın hedefi nerede olurs aolsun en iyi olmaktır ve bunuda herzaman başarmıştır. Ama biryerimi desteklemem gerekiyor. Evet. Ben ECW Brandındayım.

der ve ringe çıkar. Smackdowndakilerin yanına gider ve mikrofonu ağzına götürüp yeniden konuşmaya başlar.

- RAW Brandının yanındayım.

diyor.

Herkes çok şaşırdı. Wade ECW ama bu mücadelede RAW'ın yanında olduğunu söylüyor. Taraftarlardan ise yuh sesleri yükseliyor. Barrett ise sadece gülüyor.

savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyCuma 19 Kas. 2010, 11:57

Rey gelir Ecw brandiyle el sıkışır ve Ecw'deyim der.
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyCuma 19 Kas. 2010, 11:58

ECW yok burada sanırım. RAW ile SD. Very Happy
Straight-Edge Savior
RKO
RKO
Straight-Edge Savior

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyCuma 19 Kas. 2010, 12:28

Devil's Favorite Demon demiş ki:
ECW var.
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyCuma 19 Kas. 2010, 15:28

The Flash demiş ki:
Devil's Favorite Demon demiş ki:
ECW var.

Brand olarak varda şuan ringde yok sanırım diyorum ben. Smile
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyCuma 19 Kas. 2010, 15:47

Christian ringte 2007-11-19RAJimage
Elinde mikrofon ringe girer ve konuşmaya başlar;
Christian ringte Chris-Jericho
- Buraya gelmemin nedeni,benim olduğum brand SD o halde SD en iyisidir ama sırf ben varım diye bunu bilin ve ECW,RAW benim olduğum brandle boy ölçüşemez,o halde SD kaptanlığı için boşuna o çenelerinizi yormayın sizi ahmaklar kaptan ya ben yada Edge olmalı,der ve Jericho Edge'nin yanına gidiyor ve beklemeye başlıyor.
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

Christian ringte Empty
MesajKonu: Geri: Christian ringte   Christian ringte EmptyCuma 19 Kas. 2010, 16:08

Hustle Loyalty Respect demiş ki:
Christian ringte 2007-11-19RAJimage
Elinde mikrofon ringe girer ve konuşmaya başlar;
Christian ringte Chris-Jericho
- Buraya gelmemin nedeni,benim olduğum brand SD o halde SD en iyisidir ama sırf ben varım diye bunu bilin ve ECW,RAW benim olduğum brandle boy ölçüşemez,o halde SD kaptanlığı için boşuna o çenelerinizi yormayın sizi ahmaklar kaptan ya ben yada Edge olmalı,der ve Jericho Edge'nin yanına gidiyor ve beklemeye başlıyor.

Kanka zaten ringdesin. Very Happy

Christian ringte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melina ringte
» HBK Ringte!
» HBK Ringte!
» The Miz Ringte!
» Matt Ringte