All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Extreme Enigma ringte...

4 posters
YazarMesaj
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

Extreme Enigma ringte... Empty
MesajKonu: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 01:20

AWF tanıtımıyla başlayan bir SD gecesi! Seyircilerin AWF'ye olan ilgisi çok fazla.Ve bir anda No More Words duyulur.Jeff Hardy girişte gözükür.

Extreme Enigma ringte... 23i6w4g

Ringe doğru ilerler.Ringe girer ve tauntunu yapar.

Extreme Enigma ringte... Jeffhardybyromromz

Bir mikrofon alır ve konuşmasına başlar.

Extreme Enigma ringte... 7071854

AWF!!! (Seyirciler çılgınca bağırırlar.) Merhaba.Ben Jeff Hardy ve her zaman olduğu gibi yine SD brandindeyim.Jeff Hardy'nin uzun soluklu macerası burada başlıyor!Hedefim şu an ortada bulunan World Heavyweight Champion kemeri! Bu kemeri alacağım ve karşıma çıkan her kimse ezeceğim! Bir GM'nin gelip bana contender hakkı vermesini istiyorum!' der ve beklemeye başlar.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 01:27

HBK süper bir entrance ile Jeff Hardy ile konuşmaya geliyor.Seyirciler ile öpüşüp koklaştıktan sonra ringe giriyor. Very Happy Bir mikrofon istiyor ve konuşmaya başlıyor.

- Merhaba Hardy SD şovuna konuk olarak gelmek beni çok mutlu etti evet Hardy World Heavyweight Champion'luk kemerini alacağını duydum bak dostum sana bu konuda yardım edeceğim der ve beklemeye başlar.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 01:28

Dostum.Bana nasıl bir yardımın olacak?
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 01:29

- Orasını da ben düşünecem artık Hardy. Wink
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 01:32

ECW brandindesin ve SD brandine konuk olarak geliyorsun.Bana yardım edebileceğini söylüyorsun Shawn.Ama nasıl? Bu konuda kafam karıştı.Ama her türlü yardım veya her türlü engele rağmen o kemeri alacağım.Bu brandde benden iyisi yok.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 01:39

- ECW brandindeyim evet ama ben showstopper'im Hardy yardım etmek benim göbek adım istersen taa Antartika'dan AWF'ye geliyim,hiç farketmez sana bu kemeri kazandırmak için yardım edeceğim der ve beklemeye başlar.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 01:42

'Aslında bu kemeri tek başıma alabilirim Shawn ama beni destekleyen bir dostumun olması beni kemer için daha da kamçılar.' der ve Jeff elini uzatır.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 01:43

Shawn'da elini uzatır ve "The Champ is Here" diye bağırır ve Hardy'e sarılır.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 01:49

Jeff sarıldıktan sonra Shawn'a teşekkür eder ve kemer için yolunun açık olduğunu söyler.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 01:52

HBK ringten iner ve Sexy Boy eşliğinde soyunma odasına gider.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 02:10

Break The Walls Down duyulur ve Y2J kendini gösterir.
Extreme Enigma ringte... Jerichotitantron
Elinde mikrofon vardır ve konuşmaya başlar;
Extreme Enigma ringte... RAW_884_Photo_059
- Hey bakın işte uçan adam jeff burdaymış,neyse Jeff lafı fazla uzatmayacağım,burada World Heavyweight lafı duyunca bu konuda yerim olduğunu düşündüm,çünkü o kemeri ben alacağıma göre benim kemerim hakında konuşulan yere gelme gereği duydum,ee anlat bakalım kemeri nasıl alacaksın Jeff beni yenebilecek bir güçte olduğunu düşünmüyorum,pardon düşünmüyorum değil % 0 Jeff anladınmı bunu kalın kafana sok !

Not : Senle S.E.S olarak feud yapıyorduk burdada yapalım. Wink
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 02:19

Jericho sanıyorsam aynı takımdayız ama bu bizim farklı kemerlere yönelmemizi gerektirmiyor.Takım içinde bir bütün olabiliriz ama konu WHC ise her türlü kapışırım.Kemeri kazanamayacağımı düşünüyorsun ama buraya WWE'den bir şampiyon olarak geldim.Ve burada da şampiyon olacağım.Başarılarım devam edecek.Önüne geçemeyeceksin engel olamayacaksın.Ta ki benim için bu ringlerin anlamı kalmayana kadar...
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 02:26

Extreme Enigma ringte... 3ebfbbc411b3855ff1867b268ecfa4f11
Burası AWF WWE değil dostum,ve o kemeri sana bırakmayacağım,yaptığım işin en iyisiyim kemeride alarak bunu herkeze göstericem.

Out : Aynı takımdaydık da o zaman Jeff başka Jeff'ti,sen Jeff olunca çıkmışındır diye öle yazdım. Wink
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 02:29

RPG Out: İsterseniz çıkayım. Smile

Buranın AWF olduğunu biliyorum Jericho. Ama sende şunu bil bu kemer benim olacak!
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 02:33

- HBK ekranda gözükür.Hey Jericho bu evren sana ait değil ve WHC kemeri de sen git Bilgasayarında kod gir ne demek istediğimi anladın mı kod kafalı.SD evrenin de bir tek şampiyon olacak oda Hardy şimdi koca poponu ringten çek.Jericho bu arada sana bir çift lafım var:"Dude Lick Mine."Der ve ekran kapanır.

En son vatan all-up tarafından Perş. 18 Kas. 2010, 05:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 02:36

Jeff ekranı gösterir, HBK'yı alkışlar ve şöyle der.Ben Immortal Champion olacağım. Sen ise beni backstageden sadece izleyeceksin.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 02:39

Jeff Takım arkadaşıyız iyi olan kazansın ama emin ol senden daha iyiyim,der Jericho ringden ayrılır.

Out : Yok çıkma tag süper zaten Edge,Jeff,Y2J iyi tag işte.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 02:40

Out: Tamam. Smile

Bunu zaman gösterecek Jericho.Sadece zaman...
Straight-Edge Savior
RKO
RKO
Straight-Edge Savior

MesajKonu: Geri: Extreme Enigma ringte...   Extreme Enigma ringte... EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 10:54

Extreme Enigma demiş ki:
RPG Out: İsterseniz çıkayım. Smile

Buranın AWF olduğunu biliyorum Jericho. Ama sende şunu bil bu kemer benim olacak!

Hala DX'tesin. Wink

Extreme Enigma ringte...
1 sayfadaki 1 sayfası