All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var

5 posters
YazarMesaj
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var Empty
MesajKonu: ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var   ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var EmptyCuma 19 Kas. 2010, 00:52

Shawn Micheals Sexy Boy şarkısıyla ramp da gözükür.Yere çöker ve meşhur sözünü söyleyerek pyhroları patlatır ve ardından ringe girer ve mikrofon ister:

- Bayanlar ve baylar gecenin ilerliyen saatlerinde size sürpriz haberlerim var takıma 2 tane awesome eleman aldım ve bu elamanlar John Cena ve Savaşçı "The Game"Triple H yani benim eski ortağım evet dostlarım sizi ringe davet ediyorum hadi! tempo tutun. Very Happy Ve bir müzik duyulur bu müzik John Cena'nın müziğidir.
| xx The Game xx |
Admin
Admin
| xx The Game xx |

MesajKonu: Geri: ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var   ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var EmptyCuma 19 Kas. 2010, 00:59

My Time İs Now duyulur ve Cena ringe gelir.

Evet WWE Universie.Artık HHH ile birlikte All Up Soldierstayız.Önümüze geçeni ezeceğiz. Twisted Evil
https://awfederation.all-up.com
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var   ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var EmptyCuma 19 Kas. 2010, 01:10

Shawn Cena' nın yanına gider:

- Dostum takımımıza hoşgeldin der ve elini sıkar biz birlik olup AWF'nin en iyisi olacağız hadi bunu tüm AWF evrenine gösterelim tekrar takımımıza hoşgeldin der ve "Champions Here" diye mikrofona kuvvetlice bağırır ve diğer ALL-UP Soldier üyelerini buraya çağırıyorum.Haa! bu arada eski dostum Triple H işleri yüzünden bugün gelemedi onada burdan söylüyorum takımımıza hoşgeldin kardeşim der ve beklemeye başlar.
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var   ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var EmptyCuma 19 Kas. 2010, 10:05

Rey gelir ve hoşgeldiniz çeker.
Big Zeke
619
619
Big Zeke

MesajKonu: Geri: ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var   ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var EmptyCuma 19 Kas. 2010, 10:39

Ezekiel ringe gelir.Konuşmaya başlar:

-Dostlarım All-Up Soldier grubu WWE tarihinin en iyi ve en yetenekli güreşçilerinden oluşuyor. Eminim en iyi grup biz olacağız.Herkesle tokalaşmaya başlar ZEKE.
The Game
Codebreaker
Codebreaker
The Game

MesajKonu: Geri: ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var   ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var EmptyCuma 19 Kas. 2010, 14:58

Its all about the game, and how you play it !

The Game duyuluyor !

[b]All about control, and if you can take it
All about your debt, and if you can pay it
Its all about pain and whos gonna make it...

...
ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var Triple-h-defeated-randy-orton
[Kemer=Yok]

Triple H, Elinde 2 Tane su şişesi ile ringe doğru ilerliyor ! Su şişesi'nin birini, Seyirciler'e fırlatıyor ve Konuşmasına başlıyor:

-Evet AWF Universe.Artık All-Up Solider takımındayız ! Önümüze geleni ezeceğiz ! Are You Ready ?! diye bağırır.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var   ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var EmptyCuma 19 Kas. 2010, 18:57

Shawn HHH'nin yanına gelir:

- Ben her zaman hazırım eski dostum hadi öyleyse are you readyyyyyyyyyy!

ALL-UP Soldier'e katılan yeni üyelerimiz var
1 sayfadaki 1 sayfası