All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Born to Win Çalar ve...

+2
Leviathan
Powerful Batista
6 posters
YazarMesaj
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

Born to Win Çalar ve... Empty
MesajKonu: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyCuma 24 Ara. 2010, 16:09

Born to Win Çalar ve Seyirciler Ayaklanır..

Evan Bourne Girişte Belirir ve Taunt Yapar.

Born to Win Çalar ve... Evan-bourne

Ardından Ringe Doğru Yürür..
Born to Win Çalar ve... WWE-superstar-Evan-Bourne-18

Ringe Girer ve Açıklama Yapacaktır ;

Size Bir Fotoğraf Göstereceğim.Geçen Hafta Rey Mysterio ile Bir Maç Yaptım.Herkes Benim İyi Bir Extreme Olmadığımı Düşünüyor ve Rey Mysterio'ya Hak Veriyor.Tabiki Benim Tarafımda Olanlarda Var.Asıl Konuya Gelelim...
Born to Win Çalar ve... Evanbourne
Bu Fotoğraf Evan Bourne - Rey Mysterio Maçından Sonra Çekilmiş.Evet Gördünüz Rey Mysterio'yu Yendim.En İyi Extreme Olduğumu Kanıtladım..Tabiki En Büyük Extreme Sabu'dan Sonra.

Ve Şimdi Sırada Başka Bir Kişi Var.THE ROCK !

The Rock Biliyorum ki Rey Mysterio'dan Daha Güçlü Bir Rakip..Fakat Onu Yeneceğim.

Born to Win Çalar ve... 20090723-raw2-250
Hey Rock Buraya Gel ve Seninle Yüzleşelim.!
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyCuma 24 Ara. 2010, 17:43

Metalingus müziği duyulur ve Edge ringe gelir.Tauntunu yaparak mikrofon alır.Konuşmaya başlar.
-Evan Rey'i yenmiş olabilirsin ama En İyi Extreme değilsin dostum.Ben ECW Champion'um.Benimle maç yapmadan önce burda çene yapmamalısın.Benim Extreme Rules maç yapıpta kazanırsan burada konuşursun.Kabul ediyormusun?
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyCuma 24 Ara. 2010, 18:00

No more words çalar ve Jeff rampada gözükür. 'Evan ne saçmalıyorsun sen. Rey'in extreme olduğunu mu zannediyorsun. Demek ki sen 20 Metreden bir Swanton Bomb yememişsin. '
The Ultimate Opportunist
RKO
RKO
The Ultimate Opportunist

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyCuma 24 Ara. 2010, 21:16

Rock müziksiz bir şekilde ringe geliyor ve konuşmaya başlıyor:

-Evet çaylak,bakalım bir efsaneyi bu haftaki Raw'da yenebilecek misin ? Cevabı ben vereyim,''HA-YIR''.Hadi bakalım ne söyleyeceksen konuş da işime gücüme devam edeyim!
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyCuma 24 Ara. 2010, 21:21

Evan Bourne Konuşur:

Edge ve Jeff.. Sizinle AWFear'dan Sonra Bir Triple Threat Extreme Rules Maçı Yapmaktan Zevk Alırım.(AWFear'da da Yapabiliriz.Sheamus vs Cena vs Evan Maçı İptal Olursa Yapabiliriz.)

Bu Arada der ve Gülümser Evan..

Jeff..

Kıçındaki O Kocaman Peçete ve Heryerine Sürmüş Olduğun Boyalarla Extreme Olduğunumu Düşünüyorsun der. ?

Rock..

Seninle Haftaya RAW'da Görüşeceğiz der ve Bekler..

Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyCuma 24 Ara. 2010, 22:35

Sen boyaların extreme olduğunu düşünüyorsan tamamen bir salaksın Evan. Bunlar sadece kreasyon ve sen anlamazsın. Ben yaptığım hareketlerle extreme olduğumu kat kat göstermiş bir güreşçiyim ve senden daha extreme ve tarihe geçecek bir hareket göremedik.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyCuma 24 Ara. 2010, 22:50

Birden Bret Attack çalıyor ve Titantron'da Bret Hart gözüküyor seyirciler birden coşuyorlar ve konuşmasını bekliyorlar.

-Evan önümüzdeki maçta Rock ile olan maçın iptal oldu onun yerine The Rock vs Evan Bourne vs Jeff Hardy TLC maçı oldu.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 00:25

Son iki maçım da TLC olacak. Bu zaten Extreme olmamın kanıtı. Very Happy
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 00:49

-Bret benide bu maça katmalısın.Banada meydan okudu.Fatal-4 Way maçı olsun.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 01:07

Jericho müziksiz bir şekilde girişte belirir.
Born to Win Çalar ve... Chris-jericho
Konuşmaya başlar;
Born to Win Çalar ve... 48176567850660942272
''Hey durun dostum,buraya çıkmış,burada kendine extreme diyen bir çeşit ezikler seziyorum,evet siz eziksiniz,neden mi ben sizden daha tecrübeliyim ve extremim bunu tartışamayız,buraya gelmemin nedeni ise seyirciler sizin gibi ucubeleri dinlemekten sıkıldı,buraya para veriyorlar evet para veriyorlar siz ise boş konuşmalarla burda kafa ütülüyorsunuz..''
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 02:10

Jericho, extreme ile en alakasız bir insan olarak seni burada görmek hiç hoş değil. Söylesene Dolph'tan kemeri nasıl aldın? Karşında daha sıkı bir rakip var ve sen de göreceksin ki o elindeki kemer Extreme Enigma'nın kollarında olacak.!
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 12:52

''Jeff seninle extremliğim hakkında tartışamam burdaki herkez biliyor benim bu şovun en iyisi olduğumu,AWFear'da belinde masaları sandalyeleri kıracağım seni ucube,ve bunun için sabırsızlanıyorum.''
Born to Win Çalar ve... WWE-Jeff-Hardy-Looking-Chris-Jericho
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 20:00

'Sen belimde masa ve sandalyeyi kırabilirsin ama ben merdivene tırmanıp o kemeri alacağım Jericho. Çünkü bu kemer senden kurtulmayı hakediyor.' der ve jericho'nun yüzüne extreme hareketini yaparak ringten müziği eşliğinde ayrılır.
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Born to Win Çalar ve...   Born to Win Çalar ve... EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:53

Ardından Born to Win Çalar ve Evan Bourne Alkışlar Eşliğinde Ringi Terk Eder. Very Happy

Born to Win Çalar ve...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gong çalar ve...