All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hardy's corner 3

5 posters
YazarMesaj
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

Hardy's corner 3 Empty
MesajKonu: Hardy's corner 3   Hardy's corner 3 EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 23:05

Selam AWF universe. Sizlere yazmaktan mutluyum. Ama bu hafta programları inceleme fırsatım olmadı. Kendi bulunduğum şovu hatırlıyorum sadece.O Yüzden bu yazımda öne çıkan anları burada paylaşacağım.

AWFear. AWF ilk PPV'si. Yayınlamakta olan çalışanları görüyorum. Büyük bir çaba harcıyorlar.7 gün kaldı ve backstage şimdiden hazırlandı. Feudlara göz attığımızda en çok göze çarpanı Jericho vs Hardy feudu. Bunu ben yazdığım için söylemiyorum ama bu feud çok hareketli geçiyor. WHC title için TLC maç ve kendine yakışan bir feud. AWFear bunu hakediyor. AWF title için ise şampiyon sessizliğini ve her zamanki gizemini koruyor. Randy ise kendi sessizliğine gömülmüş. Galiba Taker'a karşı bir plan çizme hedefinde. İkisi de kendini bu maça hazırlıyor ve tüm güçlerini yansıtacaklar. Heyecanla beklenen maç AWF title için.ECW title mücadelesi var Table's match. Bu şampiyona da taraflar suskunluklarıyla göze batıyorlar. Edge kemerin verdiği rahatlıkla şu an kendine inanıyor. Triple H yenilirse SD'ye draft olacak. Shawn Michaels ise şu an AUS'a konsantre olmuş durumda.Bu maç çoğu sonuca gebe gibi gözüküyor.

Ve ilginç olaylar;

Aslında bu beklenmedik sonuç değil ama BOD ekibi şu an 4 kemer taşımakta ECW ve World tag team title onların elinde ve ayrıca Taker'da AWF Title var. Bu aralar ise karıştıkları ve kazandıkları maçlar ile dikkat çekiyorlar. Gerçekten göz dolduruyorlar.

Triple H'nin MİTB sahibi olması; Gerçekten bu hakka çok yaklaşmıştım ama takım arkadaşları bir olup beni uzaklaştırdılar ve sonuçta Triple H MİTB'i aldı. Bu da ilginç bir olaydı belkide Triple H AWFear'da hakknı kullanabilir.

Taker, Jeff, Triple H ve Jericho'nun performansları; göz dolduruyor. Özellikle yakın zamanda olacak WHC title maçı zorlu geçecek gibi görünüyor. Taker tecrübesini maça aktaracaktır ama Randy hiç boş değil. Triple H'den açıkçası süpriz bekliyorum ama bu hangi kemer için olur tahmin etmek zor.

Evet benim görüşlerim bunlar. Bu haftalık yazım da bu kadar. Hoşcakalın. Smile

Sadece aklıma gelenleri yazdım arkadaşlar aksattıysam özür dilerim. Smile
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

Hardy's corner 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hardy's corner 3   Hardy's corner 3 EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 23:11

Çok güzel yazmışsın.Eline sağlık.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

Hardy's corner 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hardy's corner 3   Hardy's corner 3 EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 23:13

Marttan sonra PG yazmaya adayım ona göre. Smile
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

Hardy's corner 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hardy's corner 3   Hardy's corner 3 EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 23:14

Güzel yazı.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

Hardy's corner 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hardy's corner 3   Hardy's corner 3 EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 23:22

Hardy's corner 3 389494
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

Hardy's corner 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hardy's corner 3   Hardy's corner 3 EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 23:25

Tabii ki istediğin zaman söyle sana birkaç maç vereceğim. Very Happy
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

Hardy's corner 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hardy's corner 3   Hardy's corner 3 EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 23:29

Güzel yazmışsın kanka eline sağlık.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

Hardy's corner 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hardy's corner 3   Hardy's corner 3 EmptyC.tesi 25 Ara. 2010, 23:34

Eyvallah sağolun. Smile

Hardy's corner 3
1 sayfadaki 1 sayfası