All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

New Unified Tag Team Champions...

+3
Y2J
Extreme Enigma
Hunter Hearst Helmsley
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

New Unified Tag Team Champions... Empty
MesajKonu: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyPerş. 30 Ara. 2010, 21:30

Time To Play The Game çalıyor her yer birden yeşile bürünüyor ve Triple H girişte gözüküyor belinde ve omzunda Uni. Tag Team kemerleri var...
New Unified Tag Team Champions... Triple-h-entrance-o
Ringe doğru ilerliyor ardından Apron'a çıkıp müthiş su fışkırtma hareketini yapıyor...
New Unified Tag Team Champions... Triple_H
Ardından köşeye çıkıyor ve Taunt'unu yapıyor...
New Unified Tag Team Champions... 375px-Triple_H_Entrance_Sequence_Melbourne_10.11.2007
Ve bir mikrofon alıyor konuşmasına başlıyor..
New Unified Tag Team Champions... 050806hhh1

Dün geceki RAW şovunda yeni şampiyon biz olduk yıkımın kardeşlerini yıktık tüm AWF evrenine gücümüzü gösterdik sırada ise AUS var !!
Ama ondan önce şampiyonluğumuzu kutlamak için Sheamus ile Rock'ı buraya çağırıyorum...

Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyPerş. 30 Ara. 2010, 22:58

Uzun bir bekleyiş ardından No More Words duyuluyor. Jeff Hardy rampada. Ringe doğru koşarak girdi ve bir mikrofon kaptı. Konuşmasına başlıyor. ' İşte bizim sahneye çıkma zamanımız. The Undertaker ve ben. Bu muazzam takım, sizden aldığınız bu kemerin tadını bile çıkaramadan kaybetmenizi sağlayacaktır Triple H.'
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyPerş. 30 Ara. 2010, 23:00

Hayal kuruyorsun Jeff.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyPerş. 30 Ara. 2010, 23:07

Jeff güler. ' Bu kemer senin hayalin değil miydi? Evet öyleydi. Belki başka kemerleri de hayal ediyorsundur ama bunu kaybetmek zorunda kalacaksın. Ben de bunu hayal ediyorum belki de. Ya da WHC'yi hayal ediyorumdur. Ah... Hayır hayır... Ben ikisini de hayal ediyorum Triple H. Ve hayallerimin çoğunu şu ana dek başardım ve hala farkındaysan... Başarıyorum!'
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyPerş. 30 Ara. 2010, 23:42

Başardın mı WHC'yi elinde göremiyorum ?? Uni. kemerini de ah unuttum o kemer benim omzumda.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyCuma 31 Ara. 2010, 00:03

Sen o kemeri alamayacağımı mı düşünüyorsun yoksa? Triple H. Eninde sonunda şampiyonluk benim olacak biliyorsun. Yaptığım maçların çoğunu kazanıyorum ve şu ana dek WHC için contender olmayı hedeflemiştim ve oldum da. Şimdi ise WHC hedefliyorum. O da olacak. Ve sana hatırlatırım Triple H. Bizim takım hiç Tag feuduna girmedi. Artık başlıyoruz ve başaracağız!
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyCuma 31 Ara. 2010, 00:08

Evet aynen o şekilde düşünüyorum sen ve Taker iki ucube bizden bu kemeri alamayacak!!!
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyCuma 31 Ara. 2010, 00:17

Bunu zaman göstercek The Game... Zaman... der ve Jeff No More Words eşliğinde ringten ayrılır.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyCuma 31 Ara. 2010, 00:20

Arkasından göreceğiz Jeff ve o günü dört gözle bekliyorum.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyCuma 31 Ara. 2010, 15:07

Break The Walls Downn! Duyulur ve Dünya şampiyonu Chris Jericho girişte elinde mikrofonla görünür ve konuşmaya başlar;
''Siz iki ahmak buraya çıkmış boş boş konuşuyorsunuz,hey Jeff sen hep olacağım yapacağım diyorsun ama sen bence hiç birşey yapamayacaksın AWFear'da göreceksin ve sen Triple H O kemeri sizden JeRKO olarak alacağız,sizin gibi ucubelere o kemer yakışıyormu sanıyorsunuz tabiki hayır !''
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 00:09

Metalingus müziği duyulur ve Edge görünür.Elinde mikrofonla ringe girer.
-HHH o kemeri hak etmiyorsunuz ve çok yakında AUS olarak o kemer bizim omzumuzda olacak.Şimdilik biraz sevinebilirsiniz ama çok yakında o kemer bizim olacak.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 00:19

''Edge dostum sende geldin bu sirki tamamladın,AUS mu ? Sizede komik gelmedi mi ? JeRKO dururken AUS bencede komik,Edge hayal aleminde geziyorsun sen ve buradaki The People's bilmem ne hayalperestlersiniz...''
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 00:22

Rey ringe gelir ve :
-Jericho geçen hafta Cena ve Ben kıçınızı tekmeledik yetmedimi ? Der.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 00:30

Biri benim mesajımı mı sildi ? Ben de mesaj yazmıştım buraya ama .

Randy Jericho'nun yanına geçer .
http://wweturkiye.all-up.com/forum
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 01:19

''Hey sen maskeli ufaklık burda senlik bir durum mu var bence yok,çabuk bu ringi terket maskeli ucube !''
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 01:22

Hey hey hey burası ucubeler parkı değil burası bir ringe ve hak etmeyenler def olup gitsinler ve sana gelince Jericho ve Randy sakın bize ihanet etmeyi düşünmeyin çünkü bu sizin zararınıza olur.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 01:32

''Dostum benim lafım Rey Mysterio,Edge ve Jeff Hardy'e onlardan başka ucubeler yok burda.''
New Unified Tag Team Champions... Raw001
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 01:50

Bak ucube Jericho AUS dururken JeRKO kemeri almasını beklemiyorsun herhalde o kemerin yeni sahibi biz olacağız.Sen çok hayalperest bir insansın dostum.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 01:55

''Edge Edge Edge,siz alacaksınız demek he,bu yanlız beni güldürmez burdaki herkezi güldürür,Edge sen hayal aleminde geziyorsun,bir AUS'a bak birde JeRKO'ya ben ve Randy en iyiyiz o kemerlerde en iyileri ister beni anladınmı Edge..''
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 02:41

Jericho Jericho Jericho... Sen bir zavallısın dostum.Biz AUS olarak AWF'nin en güçlü takımıyız.Bunu o koca kafana sok.
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 09:47

Rey tekrar söze girer:
-Jericho maskem benim onurumdur bunu kimse çıkaramaz cesaret dahi edemez ben sizin gibi sokakta ünlü gibi dolaşmam sıradan bir insan gibi dolaşırım insanlar benden imza istemez ama siz sürekli ünlü gibi dolaşırsınız All-up Soldier sizi bir kez daha malub etmişti şimdi kes sesini.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 09:51

Randy Orton konuşmaya başlar :
-Hey hey hey bir dakika Rey . Sakın bizi yendiğinizden felan bahsetme . O bir şans'tı . İstisnalar , kaideyi bozmaz Rey . Anladın mı ?
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 10:38

Peki Randy neden bu istisnalar sürekli oluyor sizi ringden pert edip yolluyoruz ve bize artislik taslıyorsunuz garip siz bence aşırı havalısınız.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 10:40

Smackdown'da , seninle görüşeceğim Rey !
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: New Unified Tag Team Champions...   New Unified Tag Team Champions... EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 10:43

Randy bunu kabul ediyorum sen ve ben teke tek maç ne dersin ?

New Unified Tag Team Champions...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki