All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ezekiel Jackson Debut

+2
The Viper
Ezekiel Jackson
6 posters
YazarMesaj
Ezekiel Jackson
619
619

Ezekiel Jackson Debut Empty
MesajKonu: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyC.tesi 01 Ocak 2011, 22:21

Domination çalıyor ve ringe Ezekiel Jackson geliyor.

Eline mikrofonu alıp konuşmasına başlıyor.

Ezekiel Jackson Debut Adsz2t

-Hey millet! Yeni geldim diye beni küçümsemeyin. Gün gelecek hepinize hükmedeceğim. Buranın kralı ben olacağım. Öyle bazı ezikler gibi ilk konuşmam da kemere atlamayacağım. Sadece bir rakip istiyorum. Debut maçımı yapabileceğim bir rakip. Kim olduğu fark etmeyecek çünkü onu yeneceğim. Gelecek olan bunu kafasına çok iyi yerleştirsin. Anlaşıldı mı?

Ezekiel Jackson ringte birilerini beklemeye başlar.

Ezekiel Jackson Debut Ecw-july-7-2009-2
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 09:48

Randy görünür . Konuşmaya başlar :
-Kral mı ? Burada tek kral var . O da , RANDY ORTON ! Anladın mı beni Ezekiel ? Sen , asla Kral olamassın . ASLA !
http://wweturkiye.all-up.com/forum
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 10:06

King of King's çalıyor ama giden gelen yok!!
Ezekiel Jackson
619
619

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 11:42

Bu yalanları çok duydum Randy! Herkes kral olduğunu iddaa ediyor ama gerçek bir kral var o da benim. Bunu o koca kafana yerleştir. Do you understand?
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 11:45

I Walk Alone duyuluyor.
Ezekiel Jackson Debut C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Batista Ringe Giriş\

Batista konuşmaya başlıyor.
Ezekiel Jackson Debut C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Batista Konuşma 2\

Ezekiel..buranın kralı olacağını söylüyorsun.Anlaşılan birileri seni buraya gelmeden önce biraz abartmış.Sende bu gazla yoluna devam edebileceğini sanıyorsun.Fakat seni bir maçta görmedik.Benimle debut maçı yapmaya ne dersin ? der ve seyirciler coşar.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 11:46

Batista'yı duydun Zeke . Seni , Batista'ya bırakıyorum . ' diyor ve gidiyor Randy .

[Çıkıyorum.]
http://wweturkiye.all-up.com/forum
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 11:50

Batista gülmeye başlar..Ardından ani bir clothesline ile Ezekiel'ı yere seriyor.Ardından bir ikincisi..Ezekiel ona doğru koşarken bir Spine Buster ve Köşeye geçer bir Spear gelir..Ardından gülerek oradan ayrılır.
Ezekiel Jackson
619
619

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 14:27

(Şu saldırma kuralı tam olarak nasıl oluyor biri PM'den anlatabilir mi?)

-Ezekiel ayaklanır ve tamam Batista kabul ama şu maçta şöyle bir iddaa olsun. Kazanırsam yeni finisherım Spear olacak... Anlaştık mı? Şimdi cevabını bekliyorum.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 17:16

Metalingus çalar ve Edge rampada görünür.Tauntunu yaparak,koşarak ringe gelir.Mikrofon alır.
-Hey Zeke Spear'ı sadece ben kullanabilirim dostum anladın mı? Ve şimdi sana onu göstericem der ve
müthiş bir spear gelir.Zeke debut maçında sadece Batista'yla değil benlede kapışacaksın.Triple Threat maçı olacak.Der ve bekler.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 17:37

Hart Attack çalıyor seyirciler coşuyor ve Bret Hart girişte gözüküyor elinde mikrofon var konuşmasına başlıyor.

-Haftaya RAW'da Ezekiel Jackson Edge ve Batista birbiriyle mücadele edecek ve bu bir Table Match olacak.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 17:47

-İşte bu! Batista ve Edge haftaya ikinizide birer Spear Spear Spear çakıcam der.
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 21:28

Batista ekrandan gözükür ve konuşur;

Edge spear'i kimin daha iyi yaptığını haftaya göreceğiz der.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 21:29

Birden Sexy Boy duyulur salondaki taraftarlar çıldırmıştır her yerde AUS posterleri ve AUS kıyafetli taraftarlar vardır HBK ağır adımlarla ringe gelir tauntunu yapmaya başlar ve 2 küçük laf eder:

- Büyük Zeke Büyük Zeke ehhhh! buraya gelmiş en büyük benim diye mırıldanıyon ama şunu unutma HBK'in Sweet Chin Music'ini yemeden büyüklük taslıyamassın çünkü sen hep ezilen olacaksın bunu bil çünkü seni AUS olarak ezecez ve şov sonu hep kıçımızı yalıyacaksın anladın mı Zeke hadi şimdi o koca siyah kıçını ringimden çek ve defol git annenin yanına ağlamaya başla,

HBK Zeke'nin taklidini yapmaya başlar (bebek gibi ağlamaktadır):

- Sad Sad Sad HBK abi beni dövdü anne beni şovda rezil etti ben çok rezilim anne bl bla bla...

Beklemeye başlar.
Ezekiel Jackson
619
619

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 21:47

Edge... Kendine Ultimte Opportunist diyorsun ama sen Ultimate Coward'sın. Spear'ı kaptırmak gözünü korkuttu anlaşılan... O maçı ben kazanırsam bende Spear'ı kullanırım anlaşıldı mı?

Diğer isimler ise şimdilik umrumda değil...
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 21:49

Batista müziksiz bir şekilde girişte gözüküyor.

Konuşmaya başlar ;

Ezekiel..Shawn'a katılıyorum.Batista taklit eder:

Spear bana verin aguu aguu..

Spear'i yapabileceğinimi sanıyorsun.O kiloyla bence biraz zor.

Biraz kilo ver sonra Spear yaparsın.der ve seyirciler 'Spear' 'Spear' diye bağırmaya başlarlar.
Ezekiel Jackson
619
619

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 21:53

Sizin gibi a*maklar... Anlamak istemiyorlar. Kendilerinden daha büyük daha başarılı daha süper insanlar olabileceğini... Tıpkı benim gibi. Bu o koca kafana soksana... Tamam bebekler ağlamasın istediğiniz olsun.. Kendi finisherımda size yeter de artar bile...
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptyPaz 02 Ocak 2011, 22:10

Batista hızlı adımlarla ringe girer..

''Kimse koca kafa diyemez.Özelliklede sen der ve bir yumruk atar.Airshwip'e yollar ve gelirken bir Spine Buster ! Sonra köşeye atar ve üstüne Clothesline ile uçar.Köşeye çıkarır ve bir Super Suplex ! Ardından Taunt yapar ve köşeye geçer !
Ezekiel Jackson Debut 17160.imgcacheEzekiel Jackson Debut Batista7bb

Ve Harika Bir Spear !!
Ezekiel Jackson Debut Batista%2Bspears%2Bundertaker

Ardından yerdeki Zeke'ye eğilir ve 'Karşıma Çıkma !' der
Ezekiel Jackson Debut Batista3

Ringi terkeder..
Ezekiel Jackson
619
619

MesajKonu: Geri: Ezekiel Jackson Debut   Ezekiel Jackson Debut EmptySalı 04 Ocak 2011, 18:56

Ezekiel ayaklanır ve sinlrli bir şekilde ringi terk eder.

Ezekiel Jackson Debut
1 sayfadaki 1 sayfası