All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Y2J WHClik hakkında konuşuyor

3 posters
YazarMesaj
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

Y2J WHClik hakkında konuşuyor Empty
MesajKonu: Y2J WHClik hakkında konuşuyor   Y2J WHClik hakkında konuşuyor EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 16:19

Y2J WHClik hakkında konuşuyor Jerichotitantron
Break The Walls Down duyulur ve Y2J kendini gösterir.
Y2J WHClik hakkında konuşuyor 2007-11-19RAJimage
Elinde mikrofon ringe girer ve konuşmaya başlar;
Y2J WHClik hakkında konuşuyor Chris-Jericho
- Buraya gelmemin nedeni,WHC'yi en kısa zamanda alacağımı söylemektir,o kemeri alıcam ve bu şovun en iyisi olduğumu göstericem ve WHC için karşıma çıkacak herkezi ezmeye hazırım karşıma çıkacak varsa gelsin.

Jericho beklemeye başlar;
Y2J WHClik hakkında konuşuyor Chris_jericho
The Instant Classic
619
619
The Instant Classic

MesajKonu: Geri: Y2J WHClik hakkında konuşuyor   Y2J WHClik hakkında konuşuyor EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 16:34

Just Close Your Eyes!

Y2J WHClik hakkında konuşuyor ECW_140_Photo_003

Doğrsu sana acıyorum Chris. Elde edemeyeceğin şeylerle kendini ispatlamaya çalışıyorsun. Halbuki ortada ispat edilebilecek hiçbirşeyin yok. Bu gidişle ancak loserlığını ispat edebilirsin ve eminim bunda da başarılı olursun. Bu yüzden geldim zaten What a Face . World Heavyweight title sizin için bir hayalden ibaret. Sizin hayalleriniz benim her zaman yaşadığım gerçekler Chris, bunu World Heavyweight Champion olduğumda da göreceksin.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Y2J WHClik hakkında konuşuyor   Y2J WHClik hakkında konuşuyor EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 16:40

Y2J WHClik hakkında konuşuyor Chris-jericho
-Christian buraya gelecek en son kişi sen olman gerekirdi,sen SD'ye yakışmıyorsun,seni ahmak,sen benimle muhatap olacak biri bile değilsin,beni kendine rakip olarak görmen güzel ama ben seni rakip görmüyorum !
The Instant Classic
619
619
The Instant Classic

MesajKonu: Geri: Y2J WHClik hakkında konuşuyor   Y2J WHClik hakkında konuşuyor EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 16:46

Beni kendine rakip olarak görmüyorsun Chris ama göremediğin birçok şey var, örneğin ; ne kadar budala olduğunu hala farkedebilmiş değilsin What a Face . Ben seni rakip olarak değil de, basamak olarak kullanacağım Chris, üzerine basıp kemer alacağım ki bu da göremediğin şeyler arasında.Ve sen Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunun da yüzünü göremeyeceksin Chris.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Y2J WHClik hakkında konuşuyor   Y2J WHClik hakkında konuşuyor EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 16:52

Y2J WHClik hakkında konuşuyor ChrisJericho4bmp
-Christian sen çok film izlemişsin anlaşılan,beni yeneceksin,kemeri alıcaksın,evet biliyorum ki yaparsın sen,evet yaparsın dostum sanada hak vermek lazım AWF'de başarı yakalamak istiyorsun ama buna izin vermeyeceğim,senin o lanet olası kıçını tekmeleyeceğim,Christian !
The Instant Classic
619
619
The Instant Classic

MesajKonu: Geri: Y2J WHClik hakkında konuşuyor   Y2J WHClik hakkında konuşuyor EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 17:03

Senin gibi eziklerin kıçını tekmelemek için kimsenin film izlemesine gerek yok Chris.''Losers'' filminde başrolü oynuyorsun, kendin yazıp kendin yönetiyorsun.Bu da yetmezmiş gibi sayılarla ve kodlarla kafayı bozmuşsun Chris.Kodları kırmakla mı uğraşıyorsun? Önce bazı şeylerden kurtulmaya bakmalısın mesela şu budalalıklarından kurtulmalısın ve kendini kandırmayı da bırakmalısın. Ayrıca buradaki peeplerin de saçmalıklarından kurtulmaya ihtiyacı var Chris. En önemlisi de şu sefilliğinden de kurtulmalısın. Acınacak durumdasın Chris şu haline bak elde edemeyeceğin şeyleri gerçeklerin olarak kabul etmişsin ama yaşadığın sahte hayat için bu gerçekler sana fazla.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Y2J WHClik hakkında konuşuyor   Y2J WHClik hakkında konuşuyor EmptyPerş. 18 Kas. 2010, 18:12

Jericho Christian'ın yanına gider ve aniden bir Codebreaker !
Y2J WHClik hakkında konuşuyor Jericho_1_
Ardından tauntlar eşliğinde ringden ayrılır
The Instant Classic
619
619
The Instant Classic

MesajKonu: Geri: Y2J WHClik hakkında konuşuyor   Y2J WHClik hakkında konuşuyor EmptyCuma 19 Kas. 2010, 12:01

Christian da ringten ayrılır. (Konuyu kitler misiniz?)
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: Y2J WHClik hakkında konuşuyor   Y2J WHClik hakkında konuşuyor EmptyCuma 19 Kas. 2010, 14:10

Rey Mysterio gelir ve Y2J'ye umarım bize bulaşmadıkça istediğini alırsın.Der.

Y2J WHClik hakkında konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası