All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.

+4
Devil's Favorite Demon
Extreme Enigma
Side Effect
TripLe H
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. Empty
MesajKonu: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 01:21

Born To Win müziği çalar ve Evan Bourne taraftarlarıyla selamlaşarak ringe girer.Ringin köşelerine çıkıp tauntunu yapar ve eline bir mikrofon alır ve konuşmaya başlar:
-"Merhaba AWF Universe!Nasılsınız?(Taraftarların hepsi sevinçten bağırır.)Duyduğuma göre AWF aleminde bazı kendini bilmezler şuan da burada takılıyorlar.Onların yeri evi olmasına rağmen hala AWF'de geziniyorlar ve ben bundan çok rahatsız oluyorum ve rahatsız olmayı hiç sevmediğim için bu da beni sinirlendiriyor.Bunun için onları AWF Universe'ten silmek istiyorum ve bunun için ilk hedefim Wade Barrett olacak.Onu AWF'den silmek için elimden geleni yapacağım.Çünkü,o AWF için çok gereksiz biri!Anladınız mı?Gereksiz!"der ve beklemeye başlar.

Side Effect
Codebreaker
Codebreaker
Side Effect

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 04:02

We are one müziği çalar ve içeri Justin Gabriel girer.Hey Evan bende senle aynı fikirdeyim.Wade Barrett gereksiz biri.Onun burda boş yere yer kaplamasını bilmek beni sinir ediyor.Wade Barrett ben senin takımında değilim.Bunu kafana sok!
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 04:10

Bir anda No More Words müziği duyulur.!
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 10:22

We Are One'ı ben kullanıyorum Wade Barrett. ( RPG OUT )
Side Effect
Codebreaker
Codebreaker
Side Effect

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 13:19

Bu müziği senin kullanman hiç birşeyi ifade etmiyor Barrett.Çünkü sen burayı haketmiyen birisin.Senin burdan gitmen için elimden geleni yapacam.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 13:24

Out yazmış adam kardeşim . Yani ring'te felan değil . RPG dışı bir şey söylemiş . [RPG DIŞI]
http://wweturkiye.all-up.com/forum
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 13:24

Onu RPG konusu içinde söylemedi Yusuf. (RPG out) dedi. Öyle diyince sayılmıyor RPG'den. Very Happy
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 17:15

Hey Barrett neden buraya gelmiyorsun adamım yoksa,yoksa korkuyormusun seni budala pislik.Emin ol seni AWF'den silmek için elimden geleni yapıcam.Bunu yapmak o kadar da zor olmıyacak.
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:01

We Are One duyuluyor ve Wade Barrett geliyor.

Yani beni AWF'den bu iki küçük adam mı silecek ? Yapmayın beyler gerçekçi olun. Efsaneler silemedi Wade Barret'i bu ringlerden. Siz iki küçük adam bunu yapmanız imkansız. You're either Nexus or you're against us.
Side Effect
Codebreaker
Codebreaker
Side Effect

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:04

Hey Barrett belki seni kimse silmeye çalışmadı.Neden diye soracak olursan kimse seni önemsemedi ondan olabilir.Sen önemsiz birisin.Ama biz seni geldğin yere yollayacaz.Senin ismin duyulmayacak bir daha burada!!!
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:06

Şu seyircilere baksana. Hepsinin aklında ben varım. Hepsinin beyninde benim sesim yankılanıyor zaten. Beni buradan silmen imkansız.
Side Effect
Codebreaker
Codebreaker
Side Effect

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:09

İmkansız diye bişey yoktur Barrett.Sen ancak burda temizlikçi olarak görev alırsın.Ama ben buna da izin vermeyecem.Seni tamamen yok edecem!!!
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:10

İstersen bunu şuan deneyebilirsin sert çocuk. Neyle karşılaştığın hakkında en ufak bir fikrin bile yok.
Side Effect
Codebreaker
Codebreaker
Side Effect

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:12

Çocukmu? Karıştırdın galiba.Ben kimle karşılaştığımın farkındayım.Ama sen farkında değilsin.Beni küçümsüyorsun.Dikkat et dostum bu küçük bela ileride senin başına büyük belalar açmasın.
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:14

Buraya gelmiş benim adımı kullanarak kendini kanıtlama peşindesin. Anlıyorum. Büyük bir güreşçi ile maçlara çıkarak kendi adını duyurma isteğin güzel birşey ama bunun için yanış adamı seçtin. Wade Barrett'i böyle şeyler için kullanamazsın. Kendi boyutundakiler ile ilgilen.
Side Effect
Codebreaker
Codebreaker
Side Effect

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:17

Senin adını kullanarak buraya gelmedim.Ben Justin Gabriel olarak geldim buraya.Sen ve büyük güreşçi hmm iki tane birbirine uzak kelimeleri bir cümlede kullanmak saçmalık.Benim boyutumu sen bile hayal edemezsin.
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:21

"Evet. Hayal edemeyeceğim kadar küçüksün . Madem beni adımı kullanarak burada kendini gösterme çabası içinde değilsen neden gelir gelmez dediğin ilk şey Wade Barrett oluyor. Seninle daha fazla ilgilenemeyeceğim."

der ve ringden çıkar. Yavaş adımlarla gitmeye başlar.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:28

Evan Bourne,Barrett'in ve Gabriel'in konuşmalırına aşşalıyıcı bir şekilde güler ve seyircilerlerle tokalaşarak ringten ayrılır.
Side Effect
Codebreaker
Codebreaker
Side Effect

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:41

Heyy Barrett seninle hesaplaşmam var.Sen benle uğraşamazsın çünkü ben senin başına büyük bir bela açarım.Başına bela istemiyorsan şuan burdan git.
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:42

Barrett onu hiç takmadan gider.
Side Effect
Codebreaker
Codebreaker
Side Effect

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:49

Çünkü gücünün ona yetmiyeceğinden böyle saygısızca bir hareket yapıyor.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 18:53

Jeff Hardy rampada gözükür ve Barrett'a birşeyler söyler.
Side Effect
Codebreaker
Codebreaker
Side Effect

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 19:59

Hey Jeff dostum sen bu lanet olası Barrett ile arkadaşmısın?
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 20:04

Laflarına dikkat et isterse Justin.Çünkü ben bir Nexus'luyum.Wade benim takım arkadaşım.
Side Effect
Codebreaker
Codebreaker
Side Effect

MesajKonu: Geri: Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.   Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor. EmptyPaz 21 Kas. 2010, 21:08

Kulaklarıma inanamıyorum sen ve Wade.Bundan sonra sende benim düşmanımsın.!

Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Evan Bourne Sinirli..
» Evan Bourne >>> The Miz.
» Evan Bourne Açıklama Yapıyor.
» Evan Bourne ringte
» Evan Bourne >>>> Batista