All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evan Bourne Sinirli..

+2
Hunter Hearst Helmsley
Powerful Batista
6 posters
YazarMesaj
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

Evan Bourne Sinirli.. Empty
MesajKonu: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyPaz 26 Ara. 2010, 12:14

Evan Bourne Born to Win Eşliğinde Taunt Bile Yapmadan Ringe Doğru İlerliyor.
Evan Bourne Sinirli.. Evan%20Bourne%202

Ringe Giriyor ve Konuşmaya Başıyor:

RAW'da Geçen Bölüm Rock ve Jeff'le Bir Maçım Vardı.Jeff Benim Üstüme Swanton Bomb ile Atlayacakken Triple H Ucubesi Geldi ve Jeff'i Şaşırttı.Rock'ta Bu Fırsatı Değerlendirip Jeff'i Benim Üstüme Attı.O Anda Triple H'e Çok Sinirlendim.Fakat Elimden Birşey Gelmiyordu.Her Tarafımda Ağrılar Vardı.Ardından Ringe Geldi Jeff ve Bana Saldırdı.Hey Triple H Şimdi Hiç Bir Ağrım Yok Hadi Gelde Şimdi Yüzleşelim.der ve Seyirciler Coşar.
Evan Bourne Sinirli.. 20090723-raw2-250
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyPaz 26 Ara. 2010, 12:33

Time To Play The Game çalıyor her yer birden yeşile bürünüyor ve Triple H girişte gözüküyor elinde Sledgehammer var...
Evan Bourne Sinirli.. Triple-h-entrance-o
Ringe doğru ilerliyor bu sırada geçen RAW şovunda Triple H'in Jeff ve Bourne saldırdığı anın görüntüleri yer almakta ringe giriyor ve bir mikrofon alıyor...
Evan Bourne Sinirli.. 050806hhh1

Aslında seninle bir sorunum yok çaylak benim sorunum AUS ile ve ileride belki Jeff ile olacak senin benim dostum ile sorunun var ve dostumun düşmanı düşmanımdır!!
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyPaz 26 Ara. 2010, 22:04

Triple H Senin Benimle Sorunun Omayabilir.Fakat RAW'da Jeff'e Saldırdın.Bu Normal.Fakat Sonra Banada Saldırdın.Benimle Problemin Yoksa Bunu Neden Yaptın ? Bu Arada Rock'la Sorunlarım Var Bu Doğru.Madem Rock'un Düşmanı Seninde Düşmanın.O Zaman Aramızda Soorunlar Çıkacak Triple H.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyPaz 26 Ara. 2010, 22:43

Aramızdaki sorun çıkması senin zararına olur bunu sana geçen hafta gösterdim (Sledgehammer'ı göstererek) Sledgehammer'ı karnına indirdiğimde bana ve Rock'a bulaştığın için pişman olduğuna eminim.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyPaz 26 Ara. 2010, 23:15

RPG dışı:Air Bourne ! sarı font kullanma,yazıma dikkat et.Sadece cümlenin başında büyük harf kullanılır.
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyPtsi 27 Ara. 2010, 18:56

Özür dilerim.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyPtsi 27 Ara. 2010, 19:55

Written İn My Face çalar ve Sheamus,Triple H'in yanında durur elinde bir mikrofon vardır.Konuşmaya başlar.
"Evan Bourne!Sen kim oluyorsunda Triple H'e yani tag arkadaşıma hesap soruyorsun.Bize karışmasan çok iyi edersin.Eğer ki öfkene yenik düşüp bize bulaşırsan bu gerçekten senin için hiç iyi olmaz.Benim sana tavsiyem hiç kimseye bulaşmayarak yoluna bakmalısın.Yoksa tekrar tekrar söylüyorumki bu senin için hiç iyi olmaz." der ve bekler.[/i]
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyPtsi 27 Ara. 2010, 21:35

Sheamus'u doydun çaylak şimdi bu Sledgehammer'ı kafana geçirmeden ringden def ol!
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyPtsi 27 Ara. 2010, 22:18

Sledgehammer'a mı güveniyorsun Triple H ? Benim Sledgehammer'dan falan korktuğum yok.İki kişi gelmiş burada beni tehdit ediyorsunuz.Der ve ringten aşağı iner.Ringin altından bir masa birde sandalye çıkarır.Masayı kurar ve sandalyeyide eline alır.Triple H şimdi oldu işte der ve bekler.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptySalı 28 Ara. 2010, 18:19

Triple H Sledgehammer'ı yere atar ve..

Senin işini bitirmem için Sledgehammer'a gerek yok.

Der.Ardından Bourne'un karnına bir tekme atar ve Pedigree pozisyonuna sokar ve Pedigree!!
Evan Bourne Sinirli.. Pedigree

Ardından onu kaldırır masanın üstüne koyar ve yerden Sledgehammer'ı alır Bourne'a bakarak gülerken...
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyÇarş. 29 Ara. 2010, 14:41

Bourne elini HHH'nin gözüne sokar.Ardından yavaşca ayağa kalkar Triple H sledgehammer'ı Evan Bourne'e vuracakke Evan çekilir ve masaya vurur,masa kırılır.Arkaya döndüğünde Evan bir Knee Drop vurur.Triple H'i ringe sokar bir enzuigiri yapar.Ardından köşeye çıkar.Taunt yapar ve Shooting Star Press ! Bekler...
The Ultimate Opportunist
RKO
RKO
The Ultimate Opportunist

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyÇarş. 29 Ara. 2010, 15:56

The Rock bir anda oraya dalar ve HHH'yi ringden çeker.Ardından Bourne ile face to face yapar ve ringden inerek HHH'ye birşeyi olup olmadığını sorar.Ardından yine ringe dalar ve Bourne'ye bir Rock Bottom!!!!Bourne yerde!
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyÇarş. 29 Ara. 2010, 15:58

Oda ne Triple H birden ringe girer ve yerden Sledgehammer'ı alır yerdeki Bourne'a biraz bakar güler ardından Sledgehammer ile karnına vurur eğilip acı çektiğini izler ardından Rock ve Sheamus ile Monster eşliğinde oradan ayrılırlar.
Powerful Batista
Air Bourne
Air Bourne
Powerful Batista

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyÇarş. 29 Ara. 2010, 16:27

Evan Borune'u sağlık görevlileri götürür.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Evan Bourne Sinirli..   Evan Bourne Sinirli.. EmptyÇarş. 29 Ara. 2010, 16:59

Kilit.

Evan Bourne Sinirli..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evan Bourne
» Evan Bourne taraftarlarıyla buluşuyor.
» Evan Bourne Açıklama Yapıyor.
» Evan Bourne ringte
» Evan Bourne >>>> Batista