All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]

+3
Game Hunter
Hunter Hearst Helmsley
The Evolution
7 posters
YazarMesaj
The Evolution
Codebreaker
Codebreaker
The Evolution

ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] Empty
MesajKonu: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyC.tesi 11 Ara. 2010, 23:16

ECW şarkısı çalıyor ve ECW Logosu gözüküyor ardından pyrolar patlıyor ve taraftarlar coşuyorlar.

J.R. : ECW Şovuna hoş geldinizzz!!! Şimdi GM'imiz CM Punk'ı ringe davet ediyorum!
Bu anonsun ardından The Fire Burns duyulur ve CM Punk ringe gelir. GM Titantronu oynuyordur.

Punk : Lafı uzatmadan maça geçiyorum. Gecenin ilk maçı John Morrison vs HBK vs konuk güreşçi Chris Jericho!
Chris Jericho lafının üzerine taraftarlar coşar. Güreşçiler ringe gelirler ve maç başlar.
!DIN DIN DIN]

Chris Jericho iki güreşçiyi birden yumruklamaya başlıyor iki güreşçi dengesini kaybetsede kendini toparlıyorlar. Irish Whip'e yollanan Jericho geri dönüyor ve Double Clothesline yiyiyor. JoMo'dan bir tuş denemesi ancak HBK tekme atıyor ve tuş bozuluyor. Bunun üzerine kendini Irish Whip'e yollayan JoMo geri dönüyor ve HBK bir Dropkick çakıyor. Yere düşen HBK tuş denemesi yapan JoMo başarılı olamıyor tam bu sırada arkasına dönen JoMo Codebreaker yiyiyor ardından Jericho Walls Of Jericho yapıyor. Bu sırada HBK kalkıyor ve Jericho'ya çok sert bir Low Kick çakıyor. Tuşa giden HBK maçı kazanıyor.

J.R. : Sıradaki maç ECW Tag Team Championsip #1 Contender Match! Ancak AUS yok!

Güreşçiler ringe giriyor maç başlıyor!
!DIN DIN DIN!
Kane ve Jericho ringe geliyorlar. Jericho diğer maçtan yorgun olduğu için Lock Up'ta yeniliyor. Yere düşen Jericho ayağa kalkıyor ancak Big Boot yiyiyor. Ardından köşeye çıkan Kane taunt yapmaya başlıyor. Jericho ayağa kalkınca Flying Clothesline çakan Kane tekrar ring köşesine çıkıyor. Ancak bu sefer Randy geliyor Kane'i ittiriyor. Düşüp spiker masasına çarpıyor. Hakem saymaya başlıyor 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ve Kane ringe giriyor Undertaker'a tag veriyor. Undertaker bir Clothesline ile başlıyor ve yerdeki Jericho'ya küçük drop kickler çakıyor ardından taunta başlayan Undertaker Jericho kalkınca Chokeslam çakıyor. Tam tuş denemesi yapacakken Kane gidiyor ve Randy Orton'a Chokeslam çakıyor. Ve Undertaker tuş deniyor. Kazanan BOD.

J.R. : Sıradaki Maç Hardcore Championshippp!!!
Güreşçiler ringe geliyor maç başlıyor.

!DIN DIN DIN!
Kane ve JoMo yorgun oldukları için hemen yenik düşüp yalpalanıyorlar. Kane'i köşeye doğru atıyor ve üzerine doğru uçuyor. Yere düşen Kane'i görünce hemen köşeye çıkan Rey Moonsault çakıyor. Bu sırada Wade Kane'in kafasını ringe çarptırıyor ardından ise Angle Lock bağlıyor. Acılar içinde kıvranan Kane son anda iplere tutunuyor. Rey hendini iplere veriyor ve Wade'e Hurricarrana çakıyor iplere düşen Wade kısa bir baygınlık geçiyor. Rey taunt yapıyor ve 619 çakıyor ardından tuşa gidiyor.

J.R: John Cena vs Sheamus ECW Championship #1 Contender Match!
My Time İs Now çalıyor ve John Cena geliyor taunt yapıp ringe doğru koşuyor Sheamus ringde beklemekte hakem maçı başlatıyor Sheamus direk Cena'yı yumruklamaya başlıyor çok sinirli gözüküyor kaldırıp bir powerslam yapıyor yerden kaldırmaya çalışıyor fakat Cena'dan karnına bir yumruk geliyor ardından Cena yumruk kombosu yapmaya devam ediyor seyirciler coşmuş durumda clothesline ile Sheamus'u ringin dışına atıyor ringin dışındaki AUS üyeleri Sheamus'u yumruklamaya başlıyorlar HBK ringe geri atıyor ardından Cena'ya bir masa veriyor Cena masayı kuruyor ardından yerde yatmakta olan Sheamus'a you can't see me tauntu yapıyor iplere gidiyor ve five knuckle shuffle yapıyor ardından omuzluyor masaya doğru gidiyor masayı FU ile kıracak gibi gözüküyor ama oda ne Sheamus sırtından kaçıyor iplerden güç alıp mükemmel bir Bicycle Kick geliyor taunt yapıp bağırıyor Cena bayılmış durumda ringin dışına bakıyor sanırım sandalye alıcak ama ringdin dışında AUS var fikrinden vazgeçiyor Cena'yı ayağa kaldırıp iplere yolluyor ama Cena geri gitmiyor bunun üzerine Sheamus koşarak bir tane daha bicycle kick vuruyor Cena bunun üzerine ringin dışına düşüyor fakat AUS saldırmıyor ayağa kaldırıp birkaç taktik verip ringe sokuyorlar Cena girer girmez Sheamusun tekmelerine maruz kalıyor Sheamus masaya bakıyor alıp onu ortaya kuruyor ardından tauntunu yapıyor Cena ayağa kalkar kalkmaz Crucifix Powerbomb pozisyonuna alıyor ve masaya doğru müthiş bir Crucifix Powerbomb maç bitiyor JR maçın kazananının Sheamus olduğunu anons ediyor Sheamus seviniyor ama oda ne AUS birden ringe giriyor çok sinirliler Big Show'dan bir KO Punch geliyor bu sırada HBK Cena ile ilgileniyor Justin Gabriel köşeye çıkıp 450 Splash yapıyor Cena'yı kaldırıp ringden ayrılıyorlar ve şovumuz burada sona eriyor.

Not : Main Event'in PG'si John Morrison'a aittir.
Match 2 : https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/29bbl2.jpg
Match 3 : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/2d1mttt.jpg
Main Event : https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/2wbs1oy.jpg

En son The Evolution tarafından Salı 14 Ara. 2010, 14:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyC.tesi 11 Ara. 2010, 23:20

Kanka benim açımdan her ne kadar güzel olmasa da güzel yayın olmuş hiçbir maç kazanamamışım. Suspect

Rey SD draft yaptı bence haftaya Hardcore Championship maçını tekrar yaptıralım Rey hariç.
Game Hunter
Codebreaker
Codebreaker
Game Hunter

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyC.tesi 11 Ara. 2010, 23:53

BOD Contender oldu.S.E.S'i mağlup edeceğiz.
The Game~
Codebreaker
Codebreaker
The Game~

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 10:16

Pg için teşekkürler.Kazananlara tebrikler,kaybedenlere geçmiş olsun.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 11:31

PG için teşeşkkürler kanka da ben taa m.ö hardcore kemer maçına alınmak istiyorum diye belirtmiştim ama olsun boşver yaf.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 12:54

Sheamus'a iyi bir işkence yapmışız.Gelecek haftada maçım olmazsa artık başka bir GM buluruz. Wink
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 13:28

Yeah Hardcore Champion oldum.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 13:32

savasciasi demiş ki:

SD draft yaptığın için o maç iptal oldu.
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 13:34

John Morrison demiş ki:
savasciasi demiş ki:

SD draft yaptığın için o maç iptal oldu.
Hayır Sd'de yeni görünüyorum haftaya Triple H'i yenersem Draftı gözden geçireceğim.
The Game~
Codebreaker
Codebreaker
The Game~

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 13:37

Hayır resmi olarak smackdowndasın.Hardcore kemeri boşta.
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 13:38

Henüz Orda dikkat ettiysen konuk güreşçiyim Ecw'den gitmedim maç önü konuşmalara bak son hesapları görüyorum.
The Game~
Codebreaker
Codebreaker
The Game~

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 13:39

Ya Anıl anlamıyor musun?Smackdown'a draft'ın gerçekleşti.
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 13:40

Sen anlamıyorsun Ecw'de hesaplarım bitmedi zaten kemeri devredip gideceğim ayrıca post kasıyorsun.
The Game~
Codebreaker
Codebreaker
The Game~

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 13:42

Tamam o zaman.Superstar'da maç yapalım ben kazanırsam Smackdown'dasın ve kemerin boşta sen kazanırsan ecw'de devam et ve HC şampiyonusun oke mi?
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 13:42

Fark etmez her türlü yenerim seni.
The Game~
Codebreaker
Codebreaker
The Game~

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 13:43

Oke.Konuyu gereksiz bir şekilde kirlettiğimiz için özür dileriz.Konu burda kapansın.
The Evolution
Codebreaker
Codebreaker
The Evolution

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 14:03

Haftaya Hardcore maçı tekrarlanacaktır Rey Mysterio olmadan. Ancak haftaya kadar malesef Hardcore Champion Rey Mysterio. Ayrıca yeni GM buluruz diyen arkadaş kim oluyor ? İsmail Abi'misin Game Hunter'mısın kimsin sen? Ne hakla böyle konuşuyorsun? GM'in işine karışılmaz bu lafı ancak bana İsmail Abi söyleyebilir. Big Show ECW Champion diye maç vermedim.

Shawn Michaels haftaya Hardcore Championship maçının ilk adamısın Wink.
Game Hunter
Codebreaker
Codebreaker
Game Hunter

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 16:10

The Evolution şu an AWF'de en iyi GM.Değişiklik kesinlikle olmayacak.Ve bu hafta yeni bir Raw GM seçilecek.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 16:52

Kanka HBK vs JoMo vs Kane vs Kofi olsun aynı kadro yani sadece Rey yerine HBK gelsin.
RAW GM'liğe adayım bu arada.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptyPaz 12 Ara. 2010, 18:26

The Evolution demiş ki:
Haftaya Hardcore maçı tekrarlanacaktır Rey Mysterio olmadan. Ancak haftaya kadar malesef Hardcore Champion Rey Mysterio. Ayrıca yeni GM buluruz diyen arkadaş kim oluyor ? İsmail Abi'misin Game Hunter'mısın kimsin sen? Ne hakla böyle konuşuyorsun? GM'in işine karışılmaz bu lafı ancak bana İsmail Abi söyleyebilir. Big Show ECW Champion diye maç vermedim.

Shawn Michaels haftaya Hardcore Championship maçının ilk adamısın Wink.
Bana mı diyorsun kimsin diye burda yetkim olmayabilir.Ama bana 3 haftadır maç verilmiyor.İsmaille konuşup bu işe bir çözüm bulalım. Wink
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]   ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı] EmptySalı 14 Ara. 2010, 02:46

Hardcore title'a çıkıyorum eyvallah gm. Very Happy

ECW 4.Bölüm[Maçlar yayınlandı]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ECW 1. Bölüm [ Maçlar yayınlandı ]
» ECW 2.Bölüm [Maçlar Yayınlandı]
» ECW 3.Bölüm [Maçlar yayınlandı]
» 17 Aralık Cumartesi Smackdown Extreme Show ! - 5.Bölüm l Intercontinental Championship Tournament - Maçlar YAYINLANDI
» ECW 5.Bölüm [İlk maç yayınlandı]