All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sheamus ringte.

+5
Extreme Enigma
| xx The Game xx |
Devil's Favorite Demon
Leviathan
TripLe H
9 posters
YazarMesaj
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyPaz 12 Ara. 2010, 14:12

Written İn My Face çalar ve Sheamus rinde doğru gelir.Eline bir mikrofon alır ve konuşmaya başlar.
"Evet dünkü maç hakkında konuşmaya başlarsam AUS üyelerine ve John Cena'ya karşı müthiş bir zafer kazandım.O maçta ben tek kendim savaştım.AUS ve John Cena'yı kendim ve tek başıma yenmeyi başardım.Maçta kendimin ne kadar güçlü ve yetenekli olduğumu herkes gördü.Burada da kendimi kanıtlamış oldum.ECW brandinin en iyisi olduğumu herkes gördü.
Sana gelince Big Show.Eminim ne kadar güçlü birisi olduğumu görmüşsündür.Şu anda korkudan tırnaklarını yediğinide biliyorum.Very Happy
O kemeri senden alacağım ve o kemer böylelikle gerçek sahibine yani Sheamus'a ulaşmış olacak.Kendine iyi bir strateji oluştursan iyi olur Big Show.Ama ne kadar iyi strateji yaparsan yap o kemer benim olacak.Bunun için çok çaresiz olduğunu ben de biliyorum sende.Ve o kemer için gerçekten çok iyi hazırlanıyorum.Bu emeklerimin karşılığında o kemeri senden alacağım.Ve yeni ECW şampiyonu ben olacağım.!"
der ve beklemeye başlar.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyPaz 12 Ara. 2010, 18:07

Crank It Up duyulur ve Big Show ECW şampiyonluk kemeriyle ringe gelir.
-Sheamus Sheamus Sheamus... Böyle boş hayaller kuruyorsun.Ama emin ol o kemeri benden alamayacaksın.Seni ezeceğim.Üstüne çıkıp 220 kiloluk bir devin midene neler yapabileceğini göreceksin.Bu maçta yeni bir stratejiye gerek yok adamım ben her zamanki gibi çıkacağım maça ve kazanacağım der ve bekler.
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyPaz 12 Ara. 2010, 19:55

Awesomeeeeee

The Miz girişte görünüyor. Elinde bir mikrofon var. Konuşmaya başlıyor.

220 kiloluk bir dev mi ? Ben daha açık ve anlaşılır bir şey söyleyeyim. 220 kiloluk bir ayı. Hayatında hamburger ve abur cuburdan daha değerleri ve daha büyük yer kaplamayan birisi. Heyy. Tehlikeyi görmüyor musunuz ? Bu adam acıktığı zaman bu kemeri bile yiyebilir. Sheamus. Sende hazırlanmaya devam et bu kemeri almak için. Ben hazırım bu kemeri almak için. Alacağımda.
| xx The Game xx |
Admin
Admin
| xx The Game xx |

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyPaz 12 Ara. 2010, 23:35

My Time İs Now çalar ve John Cena ringe koşarak gelir.

Mikrofon elindedir ve konuşmaya başlar.

Hey Sheamus!Beni bugün sadece şans eseri yendin senden bunun rövanşını alacağım.Big Show'u da yenemiyeceksin.Hey Show seninle aynı takımdayız.Ama ECW kemerine giden yolda seni yenmem gerekirse onu da yapacağım dostum.Aranızda yapılıcak olan maçtan sonra kemer sahibi kim olursa olsun karşında beni bulucak.Haberiniz olsun.
https://awfederation.all-up.com
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyPaz 12 Ara. 2010, 23:38

Cena. Bende buradayım. O ikisinin arasındaki maç beni ilgilendirmiyor. İkisinden istediğinle yaparsın ama o sırada kemer bende olacak.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyPtsi 13 Ara. 2010, 00:02

Jeff Hardy ringe gelir ve Miz'in yanında durur.
| xx The Game xx |
Admin
Admin
| xx The Game xx |

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyPtsi 13 Ara. 2010, 13:43

Devil's Favorite Demon demiş ki:
Cena. Bende buradayım. O ikisinin arasındaki maç beni ilgilendirmiyor. İkisinden istediğinle yaparsın ama o sırada kemer bende olacak.

Miz dostum ben varken burada kemerin sana düşeceğini hiç sanmıyorum. Wink
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyPtsi 13 Ara. 2010, 15:03

Booyaka çalar ve Rey gelir:
-Ecw'de sürünün pislikler çünkü Ecw Xtremenin 0 olduğu bir brand size başarılar.
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyPtsi 13 Ara. 2010, 17:53

Cena Cena Cena. Seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama. Bu kemer benim olacak.
| xx The Game xx |
Admin
Admin
| xx The Game xx |

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyPtsi 13 Ara. 2010, 21:14

Devil's Favorite Demon demiş ki:
Cena Cena Cena. Seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama. Bu kemer benim olacak.

Göreceğiz dostum göreceğiz.Çok yakında der ve gülerek ringten ayrılır.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptySalı 14 Ara. 2010, 15:25

Bu konuşmaları Sheamus gülerek izler.Sonra tekrar mikrofonu ağzına götürür ve;Hey sizi ahmaklar siz kim oluyosunuzda ECW kemeri için feuda giriyosunuz.Seni yendim Cena ve ECW kemeri için maça çıkacağım.Seni yenmeme rağmen hala buraya çıkıp yok ECW kemerini alacağım yok şampiyon ben olacağım beni güldürüyorsun Cena.Sana tekrar tekrar hatırlatıyorum ki seni AUS'la birlikte yendim ve bunu herkes biliyor.Orada o 220 kiloluk ayıda vardı.Onun haketmediği ve aslada haketmeyeceği o kemeri ondan alacağım.
The Evolution
Codebreaker
Codebreaker
The Evolution

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptySalı 14 Ara. 2010, 17:22

Müziksiz bir şekilde Punk gelir ve spiker olarak Jerry'nin yanına oturur.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyÇarş. 15 Ara. 2010, 13:13

Big Show ekranda görünür.
-Hey Sheamus bu kemeri benden hiç biriniz alamayacaksınız.Cena sende dostum aynı takımda olsak bile karşıma çıkarsan senide ezip geçicem.Der ve kemerini gösterir.Ekran kapanır.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyÇarş. 15 Ara. 2010, 15:55

"Big Show o 220 kiloluk ayı.Hala neden bahsediyorsun?Beni yenmekten mi bahsediyorsun?Hiç komik değilsin Big Show.Sana yine tekrar tekrar söylüyorum ki ECW kemerinin yeni sahibi ben olacağım.Bundan emin olabilirsin."der ve Written İn My Face müziği eşliğiyle ringten ayrılır.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyÇarş. 15 Ara. 2010, 16:09

HBK koşarak Sheamus'a demir bir balyozla kafasına vurur (backstagede) ve biz AUS dostum bizi durdurman imkansız der ve hero müziği duyulur seyirciler coşmuştur.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyÇarş. 15 Ara. 2010, 16:12

Ekranda Backstage gözükür JoMo düşmanımın düşmanı dostumdur deyip Sheamus'un kalkmasına yardım eder.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyÇarş. 15 Ara. 2010, 18:57

Big Show rampada görünür AUS ile beraber mayonez Şeymıs sana gününü göstereceğim.220 kiloluk bir dev üstünden geçecek.Seni ezicem.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

Sheamus ringte. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus ringte.   Sheamus ringte. EmptyC.tesi 18 Ara. 2010, 12:41

Sheamus JoMo'nun da yardımıylan ayağa kalkar ve ringten ayrılır.

Sheamus ringte.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HBK Ringte!
» Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..
» Christian ringte
» HBK Ringte!
» The Miz Ringte!