All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..

5 posters
YazarMesaj
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. Empty
MesajKonu: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptyPtsi 03 Ocak 2011, 14:09

Written İn My Face çalar ve Sheamus Ringe ağır adımlarla gelir.Eline bir mikrofon alır ve konuşmaya başlar.
ECW kemeri şu anda boşta.ECW kemeri gerçek sahibini beklediği için boşta.Chiago'da Tag team arkadaşım Triple H o kemeri Edge'den aldı.Fakat o WHC kemerini arzuladığı için MITB'i kullanarak istediğini elde etti.Bu da ECW kemerinin boşa çıkmasına neden oldu.Bu aslında benim için büyük bir şans.Bütün bu herşey belkide bu kemeri çok istediğim için oldu.Bende bu şansı en iyi şekilde değerlendirip ECW şampiyonu olacağım.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptyPtsi 03 Ocak 2011, 17:59

Metalingus müziği duyulur ve Edge ringe gelir.
Hey Sheamus o kemer için ben ve HBK contenderız ve bir dahaki PPV'de o kemer için sadece ikimiz maça çıkacağız.Sen ECW kemeri için maça çıkmayacaksın yani o kemer gerçek sahibine dönecek.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptyPtsi 03 Ocak 2011, 18:09

RPG OUT: Admin bana demişti ki bir daha ki ECW kemer maçında sen de olacaksın istersen PPV maç isteklerini okuya bilirsin.

Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptyPtsi 03 Ocak 2011, 18:17

RPG Out:Bende Co Adminim arkadaşım ben aldıktan sonra maça çıkarsın.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptyPtsi 03 Ocak 2011, 18:43

PPV'de görevli kişi benim . Kavga çıkmasın . Smile [OUt]
http://wweturkiye.all-up.com/forum
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptyPtsi 03 Ocak 2011, 21:18

Ardıdan Sexy Boy duyulur HBK rampta gözükür,çılgın hareketlerinden sonra pyhroları patlatır:
Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. 020606hbk1
ve ardından ringe doğru ilerler ringe girer ve tauntunu yapmaya başlar :
Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. L_ff22de05e04640bda219eca5757b08bf
konuşmaya başlar:
Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. 600full-shawn-michaels

- Edge ve Sheamus buraya ECW kemeri için gelmekte bulunuyorum, o kemer sahipsiz kaldı ve onu eğitmek için yanına gelebilecek bir sahip arıyor o kemer'i alıcam ve canım gibi bakıcam anladınız mı? şimdi Edge ile bir maçım var ECW kemeri için hey Edge seni yenersem bu kemer yine bizde kalacak dostum ve eğer sen yenersen yine bizde kalacak Very Happy Very Happy Very Happy sırıtmamdan dolayı özür diliyorum bayanlar ve baylar biraz komiğime gitti de evet sıra sana gelince beyaz fare o kemer'i unut sen daha Cruıserweight şampiyonluğunu bile kazanamazsın o yüzden bu ringten defol git de Edge ile karı koca gibi kavga etmeyi kes hadi yaylan beyaz süt come on!

beklemeye başlar.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 14:31

Hah.Güldürme beni HBK.Sen daha kemer için ortalarda yokken ben bu kemerin peşindeydim.Şimdi bu fırsatı asla kaçırmam.Şimdi gelmiş bana diyorsunki ringten defol.Burada ringten gidecek birisi varsa o da sensin.O maça ben de çıkacağım.Siz tabiki de benim şampiyonluk maçına çıkmamı istemezsiniz.Bunun sadece iki sebebi var.Birincisi siz bir takım olduğunuz için bu kemer kime giderse gitsin sizin takıma gitmiş oluyor bu birinci sebepti.Asıl en önemli sebep yani ikinci sebep.Bu da kemeri benim almam olacaktır.Sizin için en kötü şey eminim budur.Siz sadece ikinizin maça çıkıp o kemerin en kötü ihtimal birimize gelmesini planlıyorsunuz.Ama bu maça ben de çıkacağım ve o kemerin sahibi ben olacağım.Yani ikinci sebep gerçekleşmiş olacak.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 20:12

O maça çıkmayacaksın Sheamus sen bu kemeri hak etmiyorsun anladın mı mayonez? O maça ben ve HBK çıkacak.Ve ikimizden biri New ECW Champ olacak der ve Big Boot'u yapıştırır.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 21:16

Randy koşarak gelir . Sheamus'u korumaya başlar .
http://wweturkiye.all-up.com/forum
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 22:44

Sheamus ayaklanır Randy'e teşekkür eder ve gülmeye başlar.Yerde ki mirofonu alır ve konuşur:
Niye korkuyosun Edge.Niye benim kemeri alacağımdan korkuyorsun.Herşeyi lehine çevirmeyi bırak artık der ve elinde ki mikrofonu Edge'in kafasına geçirir.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 22:54

Triple H koşarak ringe gelir.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 22:57

Sheamus Triple H'in yanında dururve Edge bakar.
RPG OUT:Ben çıkıyorum yarım saate girerim.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 23:04

Out:Tamam yarım saate kadar saldıran olursa mesajı silinecektir.

In: Triple H Sheamus'u yanına alır ve Edge bakar.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 23:16

Sheamus yerde yatan Edge'i yumruklamaya başlar.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 23:18

HHH olayı izlemektedir.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 23:33

Sheamus Triple H' pedigree yapmasını söyler.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 23:38

Triple H ringden aşağıya iner ve altını kurcalar ve oda ne Sledgehammer!!! Sheamus'a onu tutmasını söyler.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 23:39

Sheamus Edge'i tutar.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 23:40

HHH karnına Sledgehammer ile bir tane vurur ardından Edge'i Sheamus'a bırakır King of Kings eşliğinde oradan ayrılır.
TripLe H
Air Bourne
Air Bourne
TripLe H

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptySalı 04 Ocak 2011, 23:51

Sheamus Edge'i kaldırır ve crucifix powerbomb gelir.Edge'in kulağına fısıldayarak "ECW kemer maçına kimin çıkıp çıkmayacağını anlamışsındır eminim"der ve Written İn My Face müziği ile ringten ayrılır.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..   Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor.. EmptyÇarş. 05 Ocak 2011, 00:24

Out: Ben yokken kankama saldırmak haa. Very Happy
İN: - Elbette ki gününü göreceksin mayonez ve eski dostum Triple H der ve kafasını sallamaya başlar.

Sheamus ECW Kemeri İçin Konuşuyor..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Miz Konuşuyor
» Sheamus ringte.
» Rey Ecw hakkında konuşuyor
» HBK ECW BRAND HAKKINDA KONUŞUYOR!
» Y2J WHClik hakkında konuşuyor