All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!

+2
Hunter Hearst Helmsley
vatan all-up
6 posters
YazarMesaj
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! Empty
MesajKonu: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 00:45

- John Cena
- Kane
- Sheamus
- John Morrison
- Shawn Michaels
- Edge
- Rey Mysterio
- Wade Barrett

John Cena vs Kane ]|NO DQ -->Kane üst tura atladı rakibi Rey ve Wade Barett maçından sonra belli olacak.
Sheamusvs Shawn Micheals | NO DQ --> HBK üst tura atladı rakibi Edge HHH maçıdan sonra belli olacak.
Edge vs Triple H | NO DQ --> Edge üst tura atladı rakibi takım arkadaşı HBK
Rey Mysterio vs Wade Barrett |NO DQ --> Rey üst tura atladı ve rakibi Kane

En son vatan all-up tarafından Paz 26 Ara. 2010, 21:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 01:00

Wade Miz olup RAW draft yaptı onu kadrodan çıkar ben HHH oldum ismimi değiştir. Very Happy
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 01:21

Biliyorum sen roster'da değilsin ben şimdilik roster'da bulunanları ekledim ve maçları yaptırdım şimdi PG yazacam. Very Happy
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 01:23

Hayır ECW Roster'ındayım AWFear'dan sonra SD draft yapabilme ihtimalim var düzenlersen sevinirim.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 02:16

ECW şarkısı çalıyo ve ECW Logosu gözüküyor ardından pyrolar patlıyor ve taraftarlar coşuyor.

J.R. : ECW Şovuna hoş geldinizzz!!! Şimdi GM'imiz Mr.McMohan'ı ringe davet ediyorum!

Bu anonsun ardından No Chance in Hell duyulur ve Mr.McMohan ringe gelir. GM Titantronu oynuyordur.

Mr.McMohan :Lafı uzatmadan maça geçiyorum. Gecenin ilk maçı John Cena/w Edge vs Kane/w The Undertakerrrrr aynı zamanda konuk güreşçi ve NO DQ maç
The Undertaker lafının üzerine taraftarlar coşar ve lets go Taker diye stat inlemeye başlar. Güreşçiler ringe gelirler ve maç başlar.

Dın Dın Dın!

- John Cena Kane'i yumruklamaya başlıyor,Kane toparlanıyor ve Kane direk Cena'yı chokeslam pozisyonuna sokma çabası içinde ama Cena'da toparlanıyor ve Kane'i Iris Whip'e yolluyor,Irish Whip'e yollanan Kane Cena'dan dropkick'i yiyor ve ring dışarısına düşüyor.Cena Edge'in yanına gidp kulağına bir şeyler fısıldadıktan sonra tekrar ringe giriyor.Hakem bu arada five six seven eight nine'da Kane zor toparlanıyor ve kendini ring içine alıyor ve Cena'dan sert bir shoulder block.

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! John-Cena_131-500x312

Ardından tekrar bir shoulder block Kane yerde acılar içinde kıvranıyor Cena 5 parmağını havaya kaldırdıktan sonra o ünlü kelimeler You Can't See Me! sözlerini söyler:

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! 6833d1257704477t-john-cena-five-knuckle-shuffleen-sevdigin-hareket-five1-jpg

Ve Irish Whip'ten gücünü alır ve Five Knuckle Shuffle suratının ortasına yapıştırır.

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! Five-knuckle-shuffle_wm

Baygın baygın yerden kalkan Big Red Monster Kane'i Cena A.A pozisyonuna sokar ve:

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! John-Cena-Attitude-Adjustment-Pictues

Birden Undertaker ringe girer hakeme chokeslam yapar ve ortalık karışır aniden Taker'ın üstüne koşan Edge Taker'dan korkunç bir Big Boot yer ve yere yığılır ardından HBK Rey ve Justin Gabriel ringe koşar ve AUS Taker'ın etrafını sarar aniden ringe girerler ve Taker'a saldırmaya başlarlar Taker'da karşılık vermektedir yumruklar,tekmeler havada uçuştuktan sonra AUS Taker'ı etkisiz hale getirirler ve John Cena ringin altından sandalye kapar ve Taker'ın kafasına chair shoot yapar ve Taker'ın kafası korkunç derecede kanamaktadır.AUS üyelerinden HBK,Rey ve Justin Gabriel ringi terk eder ve yerde yatan Kane aniden Death-Up yapar ve Cena'nın arkasına geçer ve chokeslam tauntunu yapmaya başlar:

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! WWEKaneUnmaskedCSlamTaunt

Vee Cena arkasını döner ve o da ne Chokeslammmm! Cena bu chokeslam'in ardından resmen bayılır ve Kane tuş pozisyonuna girer 1-2-3 Dın Dın Dın! kazanan Big Red Monster Kanee! hakem Kane'in yanına gelir ve eline havaya kaldırır bu arada fırsat bulan Kane hemen Cena'yı tomstone pozisyonuna sokar ve o da ne:

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! Z148308334

Spear! Spear! Spear! ve Metalinguns duyulur ve Edge Cena'ya elini uzatır ve yerden kaldırır ve birbirine eşlik ederek ringten ayrılırlar.

J.R. Bunlar görmek istediğimiz hareketler King.
King:Evet J.R

NEXT NEXT NEXT!

Spoiler:

(İlk PG'im nasıl olmuş diğer PG'leri yarın yazarım bu arada PC'yi kardeşime verdiydim Cena'nın menajerini HBK yap dediydim sonradan Edge yap ya da dedim duymamış herhalde oyunda HBK gözüküyor Cena'nın menajeri siz ona Edge diye algıalyın ) Wink

En son vatan all-up tarafından Paz 26 Ara. 2010, 11:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 02:45

Çok güzel PG.Eline sağlık.Spear Spear Spear ! Twisted Evil
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 10:51

Sağol kanka.
| xx The Game xx |
Admin
Admin
| xx The Game xx |

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 13:28

Güzel olmuş.
https://awfederation.all-up.com
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 14:32

PGyi beğendim.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 20:05

AWFEAR promosundan sonra tekrar sizlerleyiz

Mr.McMohan :Lafı uzatmadan maça geçiyorum. Gecenin 2. maçı HBK/w Edge vs Sheamus NO DQ maç

HBK üzerine taraftarlar coşar ve lets go HBK diye stat inlemeye başlar. Güreşçiler ringe gelirler ve maç
başlar.

DIN DIN DIN!

- HBK Sheamus'a başlar başlamaz meşhur Chop vuruşlarını yapmaya başlar taraftarlar Voav voav voav diye bağrıyolar bu inanılmaz,ardından HBK ringten dışarı çıkar ringin altından sledgehammer alır ve ringe girer Sheamus'un karnına indirdikten sonra Sheamus yere düşer ve acılar içinde kıvranmaya başlar ardından ringe Edge girer Sheamus'u Irish Whip'e yollar ve Edge 0 Matic'i yapıştırır HBK sırıtmaya başlar ve ringin köşesine çıkar Elbow Drop'u yapıştırır ve Sweet Chin Music tauntunu yapmaya başlar taraftarlar saymaya başlar 1-2-3-4-5 Aman Allah'ım! Sweet Chin Music elini Sheamus'un göbeğine koyar ve hakem saymaya başlar 1-2-3 kazanan HBK Shawn Micheals Edge HBK'in elini havaya kaldırır ve dostça ringten ayrılırlar.

NEXT NEXT NEXT!ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! Ss2rz

En son vatan all-up tarafından Paz 26 Ara. 2010, 20:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 20:09

Umarım kazanırım.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 20:45

Mr.McMohan :Lafı uzatmadan maça geçiyorum. Gecenin 3. maçı Edge/w HBK vs HHH NO DQ maç

Edge ve HHH üzerine taraftarlar coşar. Güreşçiler ringe gelirler ve maç
başlar.

DIN DIN DIN!

- Maç lock-up ile başlar HHH Edge'i kaldırır ve Slam ile yere yapıştırır ardından ringin iplerinden gerilerek Edge'e Elbow Drop atmaya başlar ve Edge saçından tutarak kaldırır sert bir yumrukla yere yapıştırır yerden kalken Edge 'e HHH eliyle HBK'i gösterir ve HBK'e "Suck it" işareti yapar ve Edge'i Pedigree pozisyonuna sokar ama Edge buna izin vermez reverse attack yapar ve HHH'yi sırtından aşındırır yere düşen HHH belini tutmaktadır Edge HBK'in yanına gider ve taktik ayarla HHH'yi mahfedecez der ve HHH'yi tekmelemeye başlar apron bölgesine yanaşan HHH iplere tutunur ama Edge HHH'yi boğmaktadır,hakem rope break der ama maç DQ olduğu için saymaz Edge HHH'yi nefes aldırmaz kameralar HHH'yi göstermektedirler bakıyoruz ki HHH kıpkırmızı olmuş ama Edge HHH'yi bırakıyor ve Spear pozisyonunu alıyor ve tauntunu yapmaya başlıyor,Edge HHH'nin üstüne koşuyor ama o da ne high knee Edge suratını tutmaktadır sinsi sinsi HHH'nin arkasına yaklaşan HBK HHH'nin arkasından suck-it işareti yapar ve HHH'nin arkasını dönmesini bekler ve HHH arkasını döner ve o da Sweet Chin Music

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! Dd329f748074cfe9bfccbc597eeaace6

Ve ardından Edge HHH yere düşmeden ayaklanır ve inanılmaz bir Spear çeker

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! 2569971987a2570954335b252604250l

Ve üstüne yatar hakem saymaya başlar 1-2-3 Dın Dın Dın! maçın galibi Edge'dir ve Metalinguns duyulur ortalık yıkılır taraaftarlar AUS diye tezahüratlar etmeye başlarlar ve o da ne If You Smell What The Rock İs Cooking duyulur ve The Rock ringe koşar Irısh Whip'ten seker ve Edge'e clotsline'ı yapıştırır ardından HBK'e o meşhur bakışlarını yapar

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! Dwayne_rock_Johnson

Ve The Rock Bottom'ı yapıştırır

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! Rockbottom

HBK kendini ring dışına alır ve Rock yerde yatan Edge'i gözüne kestirir o meşhur bileklik fırlatma hareketlerini yapar ve herkes People's Elbow diye bağırır ve hareketini yapar

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! Rock_peoples_elbow

Ve Edge'de kenidini ring dışına aldırır ve If You Smell What The Rock İs Cooking duyulur,The Rock HHH'nin yanına gider kalk dostum der ve ringten süper bir gösteriyle ayrılırlar.

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! Ss3x

(Valla HHH'le Edge'i maç yaptırdım HHH yine yenildi ama SS'sinin almayı unutmuşum Hatta HHH olan arkadaşımıza ö.m yolladım cevap vermedi bende PG'i yazdım bitirdim)

NEXT NEXT NEXT!
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 21:11

Mr.McMohan :Lafı uzatmadan maça geçiyorum. Gecenin son maçı Rey Mysterio/w John Cena vs Wade Barrett NO DQ maç

Rey ve Cena üzerine taraftarlar coşar ve güreşçiler ringe gelirler ve maç
başlar.

DIN DIN DIN!

- Maça Mystrerio low kicklerle başlar ve Barrett'i yere düşürür Cena ringin altından sandalye verir.Mysterio sandalyeyle Wade'in sırtına yapıştırır Wade acılar içinde kıvranmaya başlar,Mysterio tauntunu yapmya başlar ve yerde yatan Wade Barrett'e Six-One-Nine işareti yapmaya başlar ve Wade'i ayağa kaldırır ve Hurricane Wade Barrett ringin iplerine asılı kalır Vee..

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! 365730-rey_mysterio___619_super

SİX-ONE-NİNE ardıdan sentonla üstüne atlar ve ringe Cena girer Wade'e bakış atar."Wade çaylak geldin çaylak gideceksin,dostum Rey izin verde son hareketi uygulayayım."Der ve Cena yerde yatan Wade'i kaldırır ve "You Can't See Me" eşliğinde Wade'i Attitude Adjustment pozisyonun alır vee..

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! FU

Attitude Adjustment bunun üzerine Wade artık toparlayamaz ve Rey Wade'in üstüne yatar hakem saymaya başlar 1-2-3 DIN DIN DIN! kazanan Rey Mysterio Booyaka Booyaka müzüiği duyulur ve Mysterio şovunu gerçekleştirmeye başlar ve şovunu bitirdikten sonra Cena ile ringten ayrılırlar.

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! Ss4eg

JR:Voav! Rey müthiş bir galibiyet aldı bu galibiyet en kısa sürede pin yapan kişiler arasına girecektir,(Slammy Ödüllerinde)

Jerry: Evet Jr.ben zaten baştan beri diyorum Mysterio en iyi güreşçiler arasında

Jr: Evet Ladies and Gentilmen bugünlük şovmuz bitti haftaya tekrar ECW'da extreme anları ve kemeri kim kazancak bi dahaki haftayı bekliyip göreceğiz şimdilik good-bye everybody.

Bu gecelik şov bitti haftaya yarı final ve final maçalrıyla karşınızdayım Allaha Emanet Olun. Smile
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 21:18

Kanka maçları birebir yaptır PG'de yer ver yandakilere onlarda karışıyorlar çünkü maça.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 21:24

Daha yeni yeni öğreniyorum kanka daha yeniyim bu işlerde.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 23:43

HHH'yi yine yenmişim.Cool The Rock'ın bana clothesline yapıpta sana bakması dışında güzel bir pg.Eline sağlık.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 26 Ara. 2010, 23:48

Şans! Very Happy
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPtsi 27 Ara. 2010, 17:48

lol!
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!   ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı! EmptyPaz 02 Ocak 2011, 21:40

Ezekiel Jackson Yeni Gm sensin kemer maçının final ve yarı final maçlarını yayınla.

-->Kilit.

ECW 6.BÖLÜM (HARDCORE CHAMPİONSHİP) İlk tur maçları Yayınlandı!
1 sayfadaki 1 sayfası