All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

The Miz Konuşuyor

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 09:02

Awesomeeeee !!!

The Miz Konuşuyor Miz

The Miz girişte gözüküyor. Ringe doğru gidiyor ve ringe giriyor. Konuşmaya başlıyor.

- Hainlik. Evet hainlik. Buradaki seyircilere, yaptığın işe, onuruna, şerefine hepsine hainlikti bu. Jericho. RAW'daki gösterimi mahfettin. Tüm RAW'ın gelmiş geçmiş en iyi debutunu görecekken oda ne ? Densizin biri benim şovumu mu böldü ? Evett. Bunu yaptı. Çünkü beni kıskanıyor. Kemerini Hardy'e bırakınca dımdızlak ortada kalacka ve küçük bir çocuk gibi ağlayacak ve bana bakacak. Zamanla unutulacak. HErkes Miz'e odaklanacak. Geleceği görmen gerçekten güzel ama geleceği değiştiremezsin. Jericho. Artık RAW'dayım ve önümde parlak bir kariyer var. Seninle uğraşmayacağım bundan sonra. Dün RAWda Randy'e bir şekilde yenildim. Saymıyorum. Saymıyorum. Bu maç saymıyorum. Bu debutuda saymıyorum çünkü o gün o şov benim değildi. Chris'in şovuydu. O yüzden Randy'e yenilmemi de debutuda kabul etmiyorum saymıyorum ve RAW Genel Müdüründen Randy Orton ile bir rövanş istiyorum. Onu yenebileceğimi ve benimde bir şampiyon olduğumu herkes görsün istiyorum.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 10:10

Voices ! Ve Randy Orton Giriş'te . Konuşmaya başlıyor :
-Dostum dostum dostum . Hala anlamıyor musun ? Ben , senden her zaman üstünüm . Hala anlamadın mı beni ? Jericho ve Bana meydan okuyorsun . Ama , Superstars'da Jericho'ya , Raw'da da bana yenildin . Peki buna ne diyeceksin ? Şampiyon Miz . Kulağa hiç hoş gelmiyor anladın mı ? Tamam . Kabul ediyorum . Seninle Raw'da bir maç yapacağız !
http://wweturkiye.all-up.com/forum
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 10:16

Kulağa yakışmıyor mu ? WWE Champion The Miz. Baksana herkesin hoşuna gitti bu. Hatta sırf bu söz üstüne şarkılarda yapılabilir Randy. Benden üstünmüş. Jericho olmasa orada seni haklayacaktım dostum. İşini bitirecektim ama burada Miz ve onun başarılarını kaldıramayanlar var. Neden bir başkası gelip orada senin dikkatini dağıtmadı ? Çünkü senin bir maç kazanman kimsenin umurunda değil ama Miz'in maç kazanması onlar için tehlike. Onların şöhreti için başarılarını kaptırmak için bir tehlike ve bunu bildiklerinden dolayı bunu yapıyorlar. Bu maçta göreceğiz kim kimden daha üstün. Solucan.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 10:17

Evet göreceğiz seni Tırtıl . O maçta , Jericho sayesinde kazanmış olabiliriz . Ama , bir dahaki maçımızda , işler daha farklı olacak . Buna emin olabilirsin !
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 10:20

İşler daha farklı olacak bunu biliyorum. İşler senin bundan sonra çok farklı olacak kertenkele. Önce bana daha sonra AWFearda Undertaker'a yenileceksin. Yenileceksin. Tek yapacağın şey bu olacak. Sadece ve sadece yenileceksin Randy.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 10:24

Beni , kendinle karıştırma Miz . Ben , önce seni , sonra AWFear'da Taker'ı , sonra da JeRKO olarak B.O.D'u yeneceğiz . Bütün bunlardan sonra , karşıma çıkmaya cesaretin kalmayacak .
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 10:44

Hayal dünyasında yaşıyorsun Randy. Sadece planlar yapıyorsun ama onları hayata geçiremiyorsun. Ben planlarımı hayata geçirebildiğim dolayı muhteşemim.Ben bir adım önceyim, üstünüm. Senin gözlerine bakamadığın, korkudan karşısında titrediğin Undertaker ve Kane'i ben ve Jeff alt ettik tamam mı ? Bak bak aklıma ne geldi. Haftaya yılbaşı değil mi ? Bende noel baba ruhlu bir insan olduğum için buraya gelen o küçük taraftarlarına bir hediye vermek istiyorum. Seni acı içinde gördüklerin de senden vazgeçecekler ve muhteşem Miz'i destekleyecekler. Gelecek haftaki şovda maçımızın Tables maç olmasını teklif ediyorum. Tabi bundan korkmuyorsan.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 10:55

Öncelikle Miz . Teklifin kabul ediyorum . Ve benim , Kane ve Taker'dan korktuğumu da nereden çıkardın ? Ben Taker'ı , Bireysel olarak yendim . Sen , kurduğun planları hayata geçirebildin mi ? Beni yenebildin mi ? Kabul ediyorum . Henüz benim de planlarım hayata geçmedi ama , AWFear'da ve , AWFear'dan sonra , planlarımın hepsini , başardığımı göreceksiniz . Anladın mı ?
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 10:57

Anlıyorum. Herkes planları hayata geçirmek ister. Geçireceğini söyler. Bazende sanki yapmış gibi konuşur ama yaptığı tek şey aslında o şeyler için çalışmadan üstüne konmaktır. Bunu da başarabilen kişi çok azdır. Seni yenemedim ama neden yenemediğimi buradaki herkes gördü. Eğer senin planın beni bu şekilde yenmekse Randy. Başarıların çok uzun sönmez ve Muhteşem Miz gelir onların hepsinin senin elinden alır.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:00

Muhteşem Miz ha . Ben de , The Viper'im . Anladın mı ? Ne yeni güreşçiler gelmiş AWF'ye . Muhteşem Miz , Mr.450 . Siz gençler , biz buradayken , sizin başarı sağlamanız çok zor . Küçük kemerlere , küçük güreşçilere meydan okuyun . Karşında bir efsane duruyor . Farkında değil misin Çaylak ?
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:06

Efsane mi ? Randy yapma. Aynı yaştayız ve güreşe senden 1 yıl sonra başlamam mı seni efsane yapıyor ? AWF'de hangi başarıya sahipsin ? #1 Contender olmak mı seni efsane yaptı ? Efsane olmak bu kadar değil Randy. Şu insanların sana nasıl güldüğüne bak. Bak ve haftaya da nasıl gülecekleri hakkında bir tahminin olsun.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:09

Bana birisinin güldüğünü düşünmüyorum . Gülen varsa , gelsinler benim başardıklarımı başarmaya çalışsınlar . AWFear'dan sonra , dediğim gibi , karşıma çıkmaya cesaretin olmayacak . Ve tabiki , seninle yapacağım Raw'daki New Year'dan sonra da .
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:25

Karşına çıktığımda göreceksin Randy. Ama senin karşımda duracak halin olmayacak.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:28

Ayaklarımın altında olacaksın . Benden özür dileyeceksin ! ' der Randy ve Mikrofon'u yere fırlatır . Neler oluyor böyle !
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:30

Miz mikrofonla Randy'e vurur ve yere düşürür. Onu tekmelemeye başlar. Ringden çıkar ve ringin altında birşeyler arar.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:32

Randy koşar ve Miz'in üzerine atlar . Bir sandalye çıkarır . [Aynen böyle devam kanka . Smile ]
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:44

Miz Randy'i köşedeki merdivenlere iter.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:46

Randy belini tutar . Miz'e bir Drop-Kick atar .
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:51

Miz ringe girer.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:58

Randy de ring'e girer . RKO için atlar ..
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 11:59

Oda ne ? Miz SCF pozisyonuna aldı ve ani bir SCF geldi. Miz hemen ringden çıkıyor ve kafasını tutup Randy'e baka baka gidiyor.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 12:03

Randy yüzünü tutuyor . Yerde kıvranıyor . İplere tutunarak kalkıyor ve konuşmaya başlıyor :
-Tek yapabildiğin şey bu işte . Vur-Kaç ! Korkak herif ! Hadi ring'e gel !
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 12:04

Miz ekranda gözükür ve konuşmaya başlar.

- Hileyi hep sen yapmayacaksın solucan. Buna alışman lazım. Yüzünün acı içinde olmasını da.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 12:10

Randy çok sinirlenir . Spiker masasını dağıtır . Bir masa alır ring'in altından ve ring'getirir . Masayı kurar . Bir SladgeHammer alır . Ve onunla masayı parçalar . Randy gülümser . Konuşmaya başlar :
-Sen de bu masanın üzerinde , parçalanacaksın The MİZ !
Devil's Favorite Demon
Codebreaker
Codebreaker
Devil's Favorite Demon

The Miz Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: The Miz Konuşuyor   The Miz Konuşuyor EmptyPaz 26 Ara. 2010, 12:11

Miz güler ve ekran kapanır.

The Miz Konuşuyor
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki