All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!

+4
Hunter Hearst Helmsley
savasciasi
Leviathan
vatan all-up
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! Empty
MesajKonu: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 22:42

Sexy Boy müziği duyulur ve HBK rampta gözükür pyhroları patlatıyo ve ringe doğru ilerlemeye başlıyor elinde mikrofon açıklamalar yapacak.

- İlk önce siz değerli AWF evreni nasılsınız kahramanınız HBK buradaa!(seyirciler HBK HBK HBK diye tezahürtlara başlar)

- Teşekkürler değerli evren buraya bir kişiyi takıma almaya geldim ama ilk başta lütfen bizim takımdakiler ringe gelsin bekliyorum.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:11

Crank It Up duyulur ve Big Show rampada görünür.Yavaş yavaş ringe doğru gelir.Ve merdivenlerden çıkarak ringe girer.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:12

- HBK hoşgeldin dostum John Cena ve Justin Gabriel de ringe gelirse tam olacak der ve beklemeye başlarlar.
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:16

Rpg Out:Onlar 1-2 güne online olur yeter 2 kişi hadi ama Smile Smile Smile .
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:27

- Neyse ben konuya giriyorum değerli evren ilk başta takımımıza yeni bir üye katıldı bu bir ikincisi ise takımımız adına yeni kıyafetler tasarlandı.Sıra geldi takımımıza katılan üyeye Sandiego California'dan Rey Mysteriooooooooooooooooooooo! kendisini buraya çağrıyorum.

(Booyaka Booyaka müzüiği duyulur ve...)
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:29

Rey Mysterio koşarak ringe gelir direğe çıkıp asker işareti çakar Hbk'ye sarılır mikrofonu eline alır ve:
-Evet AUS geri döndüm Rey Mysterio (Seyirciler çığlık atar.) All-up Soldier sizleri özledim.Der ve bekler.(Yarın devam edelim.)
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:31

Birden Titantron açılır JoMo Rey'i tekrar takıma almak ile hata yaptınız hem buna Rey'in sevgili kocası Randy ne der.Arena bu lafın üstüne çığlık çığlığa olur.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:38

- Kes sesini süslü çocuk.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:44

-Kapa çeneni John süslü ceketini al ve çek git buradan.
Hunter Hearst Helmsley
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:52

-Dostum bir göz doktoruna görün istersen.
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:54

- Ve evet sayın AWF evreni giyeceğimiz yeni kıyafetlerimizi titantron da sizlere göstereceğim.

HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! Wwe-d-generation-x-worlds-biggest-member-t-shirt-96-p
(DX yazan yerleri AUS olarak görünüz ayrıca tankın üstündeki 2 kişi yerine bizim kendi karikatürlerimiz var ve biz 5 kişi olduğumuzdan tankın üzerinde 5 kişinin karikatür resimleri var ve ortada AUS yazıyor ayrıca takımın özel sözü "Dude Lick Mine" de yazıyor) --> bu t-shirtde bulunan özellikler Smile

HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! WWE-T-SHIRT-DX-ARMY-tanks-short-sleeve-T-shirt-baseball-cap-wrist-Necklace-4-Set

- Bu giyeceğimiz şapka ise gördüğünüz gibi. (akarı kokarı yok Very Happy)
(Burda da DX yazan yerlerde AUS yazıyor ve DX army yazan yerde ise All-Up Army yazıyor yine tankın üzerindeki 2 kişi yerine biz 5 kişinin karikatür resimleri var)

HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! 273938677_768

- Bu bilekliklerde gördüğünüz gibi işte (akarı kokarı yok Very Happy)

(DX army yazan yerlerde All-Up Army yazmaktadır Smile )

Kısacası giyeceğimiz kıyafetlerimiz (t-shirt,şapka,kolye vs...) böyle

HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! WWE-T-SHIRT-DX-ARMY-tanks-short-sleeve-T-shirt-baseball-cap-wrist-Necklace-4-Set.summ
- Lütfen kıyafetlerimizi alarak bize destek verin AWF evreni der ve Hero müziği duyulur,AUS üyeleri tunt yapmaya başlar.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 23:55

-Sen neyden bahsediyorsun JoMo senin aklından şüphe etmeye başladım.( taraftarlar güler.)
vatan all-up
Swanton Bomb
Swanton Bomb
vatan all-up

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 00:17

- Hey Morrison AUS takımı olarak senin şurada pestilini çıkarmayalım şimdi ringimizden defol git der.
| xx The Game xx |
Admin
Admin
| xx The Game xx |

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 13:48

My Time is Now duyulur ve Cena ringe gelir.Ve Rey'e tekrar takıma hoşgeldin dostum der.Morrison'a ters ters bakarak:Hey o koca çeneni kapatmazsan buradan pestilin çıkar emin ol.der ve güler. Twisted Evil
https://awfederation.all-up.com
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 13:54

Voices çalar ve Randy JoMo'nun arkasında görünür . Konuşmaya başlar :
-Öncelikle Morrison , Rey'in kocası falan değilim . Süslü yaratık ! Sana gelince Rey . Benim korumam altındaydın . Ama artık , en büyük düşmanlarımdan birisin !
http://wweturkiye.all-up.com/forum
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 15:18

Rey sözünü keser ve:
-Bak Randy seni severim cidden ne dedikleri umuruda değil düşmanın olmak istemem All-Up Soldier benim vazgeçilmezim ama sen en iyi arkadaşlarımdansın bunu bana yapma.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 15:23

Artık bitti Rey . Artık , dostum falan değilsin ! ' der Randy ve ring'e doğru yürür .
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 15:39

Rey kızmıştır ve Randy'e bakar ve dostum bitmesini istemiyorum tanıdığım en iyi insansın ayrıca benimle değil Jericho ile takım olmayı tercih ettin yani ilk sen beni sattın ben seni Undertaker karşısında John Morrison karşısında yalnız bırakmadım ama sen her zaman beni itelemeyi tercih ettin der ve havaya bakar.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 15:42

Randy koşarak ring'e girer .
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 15:53

Rey sakin olmasını söyler.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 16:02

Randy Rey'e bakar . Biraz üzgündür . Rey'in yanından geçerek ring'i terk eder ..
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 16:07

Rey koşarak yanına gider ve kulağına birşeyler fısıldar:

Spoiler:
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 16:09

Break The Walls Yeahhhhh !!!
HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! Jerichotitantron
World Heavyweight Champion Y2J Chris Jericho girişte belirir,elinde mikrofon vardır.
HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! Chris-jericho
AUS Üyelerine bakarak konuşmaya başlar;
''Rey Mysterio senin küçük bir solucandan farkın yok AUS denilen ezik bir takıma yakıştığını belli ettin ve siz ezikler Rey Mysterio adlı maskeli ucubeye ve size neler yapacağımı göreceksiniz,ben Dünya Şampiyonuyum ve ben en iyiyim sizin gibi eziklerin ringime çıkıp gereksiz konuşmanıza sinir oluyorum,çabuk benim ringimden defolun ezikler !
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 16:12

Hayır Rey ! ' diye bağırır Randy . Ve Jericho'nun yanına geçer .
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!   HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR! EmptySalı 21 Ara. 2010, 16:14

Flood olacak pardon . [OUT]

Randy ring'i terk eder .

[Çıkmam gerek.]

HBK AUS ÜYELERİNİ RİNGE ÇAĞRIYOR!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki