All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10

+4
Y2J
savasciasi
Extreme Enigma
| Straight Edge Warrior |
8 posters
YazarMesaj
Go To Sleep
Go To Sleep

Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 Empty
MesajKonu: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPaz 28 Kas. 2010, 13:17

Benim yayınlamam'ı istedi. Smile

Jeff'in Köşesi...

AWF...Evet AWF. Burası gerçek bir federasyon ve bende köşe yazarı oldum.İlk yazımı İstanbul şovu hakkında yazmak istiyorum.Çünkü ana kemerlerin dağıtıldığı bir andı...

İstanbul.Taşı toprağı altın derlerdi inanmazdım ama gittiğimde gördüm.Türk insanları burada güreşi çok seviyor ve atmosfer harikaydı.Hele ki maç öncesinde boğazda yediğimiz türk yemekleri hala tadı damağımda.Mükemmel bir yer.

Maçlara gelirsek tam 3 ana kemer maçları yapıldı birbirinden zevkli.ECW Championship, AWF Championship ve WHC Championship...
ECW Title maçını backstageden izledim.Rey Mysterio gerçekten çok ataktı.İlk maçı kazandı.Gerçi bunda Randy'nin büyük bir payı vardı.John, HBK ve takım arkadaşım Kofi'nin dikkatini dağıttı.Rey de bundan yararlanarak ilk maçı yendi ve contender oldu.Tebrikler Rey ama daha bitmedi...

Sonrasında cüssesiyle bizi korkutan ama hantallığıyla bazı açıklar veren Big Show, Devils Favorite Demon Kane, Animal Batista ve Cenation olarak tanımladığımız John Cena. Evet zorlu bir maçtı.İzlerken gerçekten keyif aldım.Finisherlar havada uçuştu.Ama Big Show bu. Ona kolay kolay bir şey olmuyor. Finisherlar uçuşurken son sözü Big Show KO Punch'yla söyledi ve bir diğer contender oldu.Tebrikler Big ! ama daha bitmedi...

Rey ve Big ECW Champ maçına çıkıyorlardı.Bunu da backstageden izledim.Rey atak davranıyor ama Big Show'a birşey olmuyordu.Ve yine Randy ekranda gözüktü ve Big Show'un dikkatini dağıttı.Rey erken davrandı ama bu sefer kolay olmadı.Big Show reyi tuttuğu gibi Chokeslam yaptı ve işi bitirdi.Tebrikler Big Show artık yeni ECW Title'ın sahibisin.Hemde ilk sahibi tarihe geçtin.

Ve sırada WWE Title maçları.Bunu izlemek için stadın içine girip Türk taraftarlarla heyecanı yaşamak istedim.Bir kaç fotoğraf çektirdim ve imza dağıttım derken bir anda ışıklar karadı.Bu ışıkları tanıyordum The Undertaker geliyordu ve taraftarların desteği inanılmazdı.Stone Cold da ringe geldi ve maç başladı.Gerçekten harika bir maçtı.Stone Cold ne yapsa Taker'ı tuş edemiyordu.Tabi herkes benim gibi değil. Ve Taker'dan bir anda harika bir geri dönüş. Death-Up ve Tombstone! İstanbul inledi.Ve kazanan Taker.Beklenen bir galibiyet.Tebrikler Taker ama daha bitmedi...

Justin, Punk ve Randy... Maç başladı ama Randy her zaman üstün olan taraftı.Justin fazla birşey yapamadı.Genç ne de olsa ve böyle maçlar için tecrübesiz.Yakında onunda başarılı yerlere geleceğini umuyorum.Randy'den RKO Show vardı.Bir de Punt Kick'le tuşa gitti ve Taker'ın rakibi oldu.Punk WWE contender olmayı kılpayı kaçırdı.Tebrikler Randy ama daha bitmedi...

Evet kemer maçı Taker vs Randy zor maçtı ama üzülerek söylüyorum ki bu maçı izleyemedim.Çünkü benimde contender maçım vardı ve daha yüzümü boyamalı aksesuarlarımı giymeliydim. Very Happy Duyduğuma göre Taker şov yapmış.Bu kemeri alacağını biliyordum.Harika bir performansla bitirdi bu işi.Tebrikler AWF tarihinin ilk AWF şampiyonusun !

Ve benim de içinde bulunduğum maç. WHC Contender maçı. The Game Triple H, Rated R Superstar Edge, Dolph Ziggler ve Ben. Smile Hepimize ilgi fazlaydı ve ben ringe girerken büyülendim.Harika bir atmosferde maça çıkacağım için mutluydum.Ve maç başladı.Dolph süpriz bir şekilde aramızdan sıyrılıp maçı aldı.Biz üçümüz birbirimizle uğraşırken sıyrıldı ve contender oldu.Maç sonu üçümüzün suratı ise şaşkınlık içindeydi.Tebrikler Dolph, ama daha bitmedi...

Bu maçı izleyemedim ama Jericho'nun kazanacağını tahmin ediyordum.Çünkü önenmli isimler elenmişti.Neden izleyemediğimze gelirsek maçtan çıktım ve duştaydım. Very Happy Tebrikler Jericho ama daha bitmedi...

WHC maçı.Ben yenilginin verdiği sinirle backstagede arka taraflarda oturuyordum.The Game ve Edge yanıma geldi.Biraz lafladık ama onlarda benim gibi WHC'yi istiyorlardı.Maçı Jericho yenmiş.Hiç şaşırmadım.Çünkü buraya kadar geldi ve Ziggler'a kaybetmeyeceğini düşünüyordum.Öyle de oldu.Tebrikler Jericho AWF tarihinin ilk WHC'sisin.

Evet.İstanbul böyle güzel bir şova hizmet etmişti.Harikaydı ve önemli bir geceydi.Yazımı bitirmeden önce şunları söylemek istiyorum.WHC için çabalıyorum ve çabalarım başarısız olmayacak buna eminim.

Esen kalın, hoşçakalın...
http://wweturkiye.all-up.com/forum.htm
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPaz 28 Kas. 2010, 13:22

Teşekkürler kanka. Smile
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPaz 28 Kas. 2010, 13:49

Köşe yazıları uzunmu ? Ben 2-3 cümle sanıyordum neyse artık uzun tutarız.
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPaz 28 Kas. 2010, 13:55

İlk yazım diye bir de bir şovda 3 kemer maçı yapıldı diye uzun tuttum.Diğerleri bu kadar uzun olmaz ama 2-3 cümlelikte köşe olmaz. Wink
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPaz 28 Kas. 2010, 14:06

Tamam.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPaz 28 Kas. 2010, 14:06

Beğendim yazıyı. Wink
Go To Sleep
Go To Sleep

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPaz 28 Kas. 2010, 14:53

Extreme Enigma demiş ki:
Teşekkürler kanka. Smile

Önemi yok. Smile Wink
http://wweturkiye.all-up.com/forum.htm
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPaz 28 Kas. 2010, 19:51

Benim gazetemde olması gerekiyordu bu ? silent

Çok güzel . Zevkle okudum . Ellerine sağlık .
http://wweturkiye.all-up.com/forum
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPaz 28 Kas. 2010, 22:01

Kanka senin gazetende yine.Ama haftaya yayınlarım diyince bende bu haftalık yazdığım için güncelliği gitmesin diye yayınlanmasını istedim.
Leviathan
Co Admin
Co Admin
Leviathan

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPaz 28 Kas. 2010, 22:10

Hustle Loyalty Respect demiş ki:
Beğendim yazıyı. Wink
Sebastian Vettel
RKO
RKO
Sebastian Vettel

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPtsi 29 Kas. 2010, 14:02

La ben bu kadar uzun yazmadım. Very Happy
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPtsi 29 Kas. 2010, 19:28

Boşver la ben ilk köşem diye uzun yazım. Very Happy
Sebastian Vettel
RKO
RKO
Sebastian Vettel

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPtsi 29 Kas. 2010, 20:05

Very Happy Ben Abdullah'a yolladım ama online değil galiba kanka. Bende açayım mı sence ayrı bir konu ? Very Happy
Extreme Enigma
RKO
RKO
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPtsi 29 Kas. 2010, 22:52

Haftaya yayınlarım diyince bende Celil'e haber verdim. O'na söyledim o da sağolsun yayınladı.
| xx The Game xx |
Admin
Admin
| xx The Game xx |

MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10   Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10 EmptyPtsi 29 Kas. 2010, 23:44

Eline sağlık.Smile
https://awfederation.all-up.com

Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10
1 sayfadaki 1 sayfası