All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Savasciasi'nin köşesi

3 posters
YazarMesaj
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

Savasciasi'nin köşesi Empty
MesajKonu: Savasciasi'nin köşesi   Savasciasi'nin köşesi EmptyÇarş. 01 Ara. 2010, 16:05

WHC:Jericho'nun kemeri hak ettiğini düşünüyorum İstanbul güzel showdu ancak Chris Jericho artık kendini daha çok kollamalı artık WHC için yeni rakipleri var bu kişiler Draftlardan sonra belli olacak ancak Jericho Randy ile tag oldu Randy belki onu kollayabilir Jericho artık kendine dikkat etmeli güzel show oldu Jericho'ya başarılar

ECW:Bu maçın elemeleri ilginç oldu Rey Mysterio'nun kazanacağını zannetmiyordum ancak kazandı Big Show'un rakibi olduğunu duyduğumda ise beynimden vurulmuştum çünkü Rey Mysterio eskiden AUS üyesiydi daha önce isteğiyle Big Show'a yenilmişti bu maçın çekişmeli olmasını bekliyordum Big Show rakibini yenmesini bildi yeni ECW şampiyonu Big Show ! ancak ECW kalabalık ve iyi güreşçiler var dahası MITB Sahibi Rey var Show kendine dikkat etmeli.

AWF
:Bu kemer için fazla bir şey söylemeye gerek yok herkes ölü adamın alacağını tahmin ediyordu.
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

MesajKonu: Geri: Savasciasi'nin köşesi   Savasciasi'nin köşesi EmptyÇarş. 01 Ara. 2010, 16:21

Güzel yazı,tebrikler.
The Viper
Spear
Spear
The Viper

MesajKonu: Geri: Savasciasi'nin köşesi   Savasciasi'nin köşesi EmptyÇarş. 01 Ara. 2010, 16:49

Daha güzel olabilir . Ama güzel . Ellerine sağlık .
http://wweturkiye.all-up.com/forum
savasciasi
Spear
Spear
savasciasi

MesajKonu: Geri: Savasciasi'nin köşesi   Savasciasi'nin köşesi EmptyÇarş. 01 Ara. 2010, 21:07

Sağolun artık o kadar online olamıyacağım kickboksa yazıldım ve derslerimi günü gününe çalışmaya yemin ettim.

Savasciasi'nin köşesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeff'in Köşesi l 2
» Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10
» Batista'nın Köşesi l 30 Kasım 2010