All-up Wrestling Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-up Wrestling Federation

AWF RPG Sitesi (All-Up.com'un Özel RPG Sitesi)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jeff'in Köşesi l 2

4 posters
YazarMesaj
The Viper
Spear
Spear
The Viper

Jeff'in Köşesi l 2 Empty
MesajKonu: Jeff'in Köşesi l 2   Jeff'in Köşesi l 2 EmptyPaz 05 Ara. 2010, 20:15

Jeff'in Köşesi 2...

İkinci yazımla karşınızdayım ama bu seferki yazımı kısa tutacağım.Çünkü bu hafta çeşitli sebeplerden dolayı.RAW ve ECW şovu yapılmadı.Sadece Superstars ve Smackdown şovuyla WWE Universe üzüntülü bir hafta geçirdi ama üzülmeyin WWE bunu en kısa zamanda düzeltecektir.

İlk olarak Smackdown programından bahsetmek istiyorum ki eğlenceli bir hafta oldu. Maçlar kaliteliydi ve oldukça hareketliydimaç sonunda oluşan karma olaylar izleyicileri sevindirmiş olmalı ama biz hayli yoruluyoruz. Jericho vs Triple H maçında John Cena Jericho'nun dikkatini dağıttı ve kazanan ise haliyle Triple H oldu. Gecenin ikinci maçı seyircilerin heyecanla beklediği maç.Çünkü The Undertaker güreşecek.Efsaneyi bir No DQ maçında görmeyi kim istemez ki. Ama karşısına gelecek rakip ise Jeff Hardy ve Kofi Kingston. İşi gerçekten zordu ve bana kalırsa Biz Taker'a büyük zarar verdik. Ölümsüzlüğünü sınadık ve pekte birşey olmadığını gördük. The Rock Christian ve Edge maçı oynandı bu maçı izlerken sahaya dalasım geldi ve yaptım ama bir tek maça karışan ben değildim heralde neredeyse bütün superstarlar geldi. Maçı spear ile Edge aldı ama sonrasında olaylar farklıydı galiba dayak yemeden kalan tek insan ben oldum.Bu hafta benim için verimli geçti.

Şimdi de Superstars yayınından bahsedelim.Maçlar genel olarak güzeldi. Tabi SES'in maçtan sonra beni pataklaması dışında. Liderlerini dövmemden acı çekiyorlar galiba.The Rock, Jeff Hardy(Ben), John Morrison, John Cena ve JeRKO bu şovun önde gelen galip isimlerinden oldular.

Genel olarak yükselişteyim ama bu hafta beni şaşırtan olay BOD'un kazanamaması oldu.

Doğuş'a mesaj attım ama , Köşe Yazısı yazmadı galiba . Zaten bugün Online olmadı . O yüzden sadece Tunahan'ın Köşe'sini yayınlıyorum . Gazete yayınlayamıyorum . Özür dilerim .

En son The Viper tarafından C.tesi 11 Ara. 2010, 20:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://wweturkiye.all-up.com/forum
| xx The Game xx |
Admin
Admin
| xx The Game xx |

Jeff'in Köşesi l 2 Empty
MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi l 2   Jeff'in Köşesi l 2 EmptyPaz 05 Ara. 2010, 22:39

Güzel yazı olmuş.
https://awfederation.all-up.com
| Straight Edge Warrior |
Go To Sleep
Go To Sleep
| Straight Edge Warrior |

Jeff'in Köşesi l 2 Empty
MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi l 2   Jeff'in Köşesi l 2 EmptyPtsi 06 Ara. 2010, 15:45

Emeğine sağlık.
http://wweturkiye.all-up.com/forum.htm
Y2J
Moderatör
Moderatör
Y2J

Jeff'in Köşesi l 2 Empty
MesajKonu: Geri: Jeff'in Köşesi l 2   Jeff'in Köşesi l 2 EmptyPtsi 06 Ara. 2010, 16:43

Yazıyı beğendim,emeğine sağlık. Wink

Jeff'in Köşesi l 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Savasciasi'nin köşesi
» Jeff'in Köşesi | 28 Kasım '10
» Batista'nın Köşesi l 30 Kasım 2010